Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwigilacja facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Inwigilacja facebooka (/Temat-Inwigilacja-facebooka-102903)

Strony: 1 2


RE: Inwigilacja facebooka - asiorek - 04-12-2014 11:23

dokladnie, tak jak wspomnial tam w wywiadzie, nie czytamy regulaminow a optem placzemy. My jako ludzie korzystajacy z facebooka przenieslismy sie w glownej mierze z nk. Czyli jak by nie patrzyl, przywiazalismy sie do niego zarazem akceptujac jego warunki. Cukierberg moze robic co chce bo my dobrowolnie wyrazilismy na to zgode jak by nie patrzyl..
pozwole sobie tutaj przytoczyc jeden cytat
Cytat:Twoje ekspertyzy obejmują szalone rzeczy, które różne firmy próbowały ukryć w swoich regulaminach. Jak można porównać Facebooka do reszty tego z czym się spotykasz?

​Spośród wszystkich regulaminów, z którymi miałem do czynienia w ciągu ostatnich 20 lat, ten Facebooka jest najbardziej uciążliwy. Posiadanie prawa do śledzenia ruchów użytkowników oraz osób które z nimi przebywają, a także potencjalne komercyjne korzystanie z wszystkich zdjęć zamieszczonych na Facebooku bez jakiejkolwiek zgody zapiera dech w piersiach. Użytkownicy muszą wziąć odpowiedzialność za swoje dane. Zdolność Facebooka do wykorzystywania naszych danych jest uwarunkowana naszą zgodą. To w naszym interesie leży dbanie o prywatność i poświęcenie kilku minut na ustawienie pewnych ograniczeń w ustawieniach prywatności.

Jak wwidac z czasem to my sami sobie winni bedziemy. Takze na kazdym kroku trzeba uwazac na to co sie robi w sieci Wink


RE: Inwigilacja facebooka - Pekon - 04-12-2014 23:39

Wiadomo zawsze warto przeczytać daną umowę, o pracę/ w banku/ na silłownie/brokera/nawet w programach w internetu typu rev share, choc jak wiemy one sa po angielsku i nie kazdy moze sobie na to pozwolic . Jest to koniecznie i raczej kazda osoba to robi. Niestety ale masz racje trzeba bardzo na to uwazac, nawet silkroad zamkneli a podobno tor to takie 100% anonimowosci...


RE: Inwigilacja facebooka - asiorek - 05-12-2014 15:37

Dokladnie. Z tora nie korzystałem i korzystać nie bede.. Bylem tam raz, zobaczyłem co tam się dzieje w tym drugim świecie i automatycznie wszystko polecialo z kompa zeby mnie nie korcilo.


RE: Inwigilacja facebooka - Pekon - 20-12-2014 03:08

[Obrazek: f51n2o.png]
[Obrazek: iZ7wKM.png]
[Obrazek: c4G5r6.png]
To tylko przykłady zapraszam na https://www.facebook.com/about/privacy/update/


RE: Inwigilacja facebooka - hertia - 24-12-2014 15:02

Fb, google i inne media ciągle nas szpiegują to że zmienią PP i napiszą jaśniej że wiedzą jakie strony +18 przeglądałeś na ich serwisach nie znaczy że od razu pójdą z tym do twoich znajomych, rodziców ale fakt wiedzą już dużo i ciągle przekraczają nowe bariery prywatności.

(05-12-2014 15:37)asiorek napisał(a):  Dokladnie. Z tora nie korzystałem i korzystać nie bede.. Bylem tam raz, zobaczyłem co tam się dzieje w tym drugim świecie i automatycznie wszystko polecialo z kompa zeby mnie nie korcilo.

Dlaczego ? Mają fajne fora o metodach... obezwładniana człowieka;p