Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenie za zaproszenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Zaproszenie za zaproszenie (/Temat-Zaproszenie-za-zaproszenie-102899)



Zaproszenie za zaproszenie - seba274 - 02-12-2014 16:47

Nie wiem czy ktoś się będzie na to się pisał, ale myślę, że to nie jest najgorszy pomysł. Chodzi o zaproszenie po prostu wszystkich swoich znajomych na fejk(jak kto woli może być na prawdziwym) koncie na facebooku do polubienia FanPage. Odpłacam się oczywiście tym samym. Wymaganie jest jedno minimum: 200 znajomych. Mam około 800 znajomych na kilku kontach. Więc myślę, że to nie jest zły pomysł.

Chętnych zapraszam na PW lub piszcie tutaj, a odpiszę(tylko proszę podać ilość znajomych na koncie lub łączną ilość znajomych na kilku kontach, bym wiedział ile około zaprosić - czy z jednego czy z kilku kont).


RE: Zaproszenie za zaproszenie - seba274 - 06-12-2014 16:14

Może się jednak ktoś skusi?


Zaproszenie za zaproszenie - Klin - 07-01-2015 14:41

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.