Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne (/Temat-Poszukuje-Mapera-dzialajacego-w-Remere-Map-Editor-oraz-SimeOne-102882)



Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Admin - 02-12-2014 11:26

Poszukuję osobny sprawnie ogarniającej Remere map editor oraz SimeOne do tibi, zapłacę za każdą zleconą i wykonaną zgodnie ze przedstawionym przeze mnie schematem mapę, przed rozpoczęciem współpracy będę chciał przetestować sprawność/szybkość w przygotowaniu prostego schematu.

Płatność ustalana z góry od indywidualnego zlecenia, poszukuję osoby na dłuższą współpracę.


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Pitek236 - 02-12-2014 11:50

No nie mów że jesteś GM/CM jakiegoś servera Tibi. p.s Podasz nazwe servera?
@topic
Jak wrócę do domu wejdę na GG to napisze do kilku maperów i dam znac.


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Pocisk1993 - 02-12-2014 11:53

Oo prosze Big Grin Widze nie tylko ja gram w Tibie ^^


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - kuleczkan - 02-12-2014 17:34

jeszcze istnieje tibia ? Big Grin


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - prayy - 02-12-2014 18:47

@kuleczkan,
Istnieje i ma się dobrze Big Grin Może na real spadła trochę ilość osób online, za to nadal można znaleźć OTS'y po ponad 1k graczy Rolleyes


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Krakersik - 02-12-2014 18:51

Hahah jestem najtem i wale z agsa a mój kolega jest drutem i wali z rószczki impreza


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - kuleczkan - 02-12-2014 21:43

krakersik rep dla Ciebie za poprawe humoru Big Grin


RE: Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Admin - 03-12-2014 14:14

(02-12-2014 11:50)Pitek236 napisał(a):  @topic
Jak wrócę do domu wejdę na GG to napisze do kilku maperów i dam znac.

Dzięki.

(02-12-2014 11:53)Pocisk1993 napisał(a):  Oo prosze Big Grin Widze nie tylko ja gram w Tibie ^^
A kto powiedział że w nią gram. Smile


(02-12-2014 17:34)kuleczkan napisał(a):  jeszcze istnieje tibia ? Big Grin
Podobno Smile

@temat
Wystarczy spamu kolejne wpisy nic nie wnoszące będą karane warnami. Wink
Chcecie podyskutować o grze to założcie osobny wątek.


Poszukuję Mapera działającego w Remere Map Editor oraz SimeOne - Klin - 06-01-2015 02:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.