Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne bonus bez depozytu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opcje binarne bonus bez depozytu? (/Temat-Opcje-binarne-bonus-bez-depozytu-102874)



Opcje binarne bonus bez depozytu? - patulsky1337 - 01-12-2014 22:43

Tak jak w temacie. Znacie jakieś oprócz Exbino?


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - P.pw - 01-12-2014 22:54

Nie ma żadnych ;-) jest w sumie coś jeszcze ale nie pamiętam nazwy i trzeba mieć niezła strone , ale to oznacza ze moze w przyszlym roku cos bedzie


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - patulsky1337 - 01-12-2014 23:29

Rozumiem. Chodź trochę mnie to zaskoczyło, by prawie co 2 forex oferuje darmowy start z pewną kwotą, to myślałem, że z opcjami może być podobnie. To coż, miejmy nadzieje, że coraz więcej serwisów coś takiego wprowadzi, bo dzięki exbino dużo się nauczyłem i już do tej pory coś zyskałem ( nie dużo ale zawsze na + Tongue ).


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - P.pw - 01-12-2014 23:34

Ew mozesz sprobowac corsaforex ale na poczatku max pozycja 1$ z darmowego bonusu wszystko powyzej wyplacalne np z 100 zrobisz 120 to mozesz zagrac za 20


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - MaLiN - 02-12-2014 04:06

(01-12-2014 23:29)patulsky1337 napisał(a):  To coż, miejmy nadzieje, że coraz więcej serwisów coś takiego wprowadzi, bo dzięki exbino dużo się nauczyłem i już do tej pory coś zyskałem ( nie dużo ale zawsze na + Tongue ).

Nie po to masz możliwość testowania swoich możliwości i uczenia się na koncie demo: http://www.binary24.pl/pl/top/demo Wink


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - Comparic - 02-12-2014 16:12

(01-12-2014 23:29)patulsky1337 napisał(a):  Rozumiem. Chodź trochę mnie to zaskoczyło, by prawie co 2 forex oferuje darmowy start z pewną kwotą, to myślałem, że z opcjami może być podobnie. To coż, miejmy nadzieje, że coraz więcej serwisów coś takiego wprowadzi, bo dzięki exbino dużo się nauczyłem i już do tej pory coś zyskałem ( nie dużo ale zawsze na + Tongue ).

Wystarczy, że paru dużych broków OB wskoczy z taką promocją i wszyscy polecą za nimi Smile Poczekaj jeszcze chwilę


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - MaLiN - 03-12-2014 16:22

Wydaje mi się, że w przyszłym roku może być wysyp darmowych bonusów, aczkolwiek chyba długo trzeba było czekać u brokerów Forex, aż się pojawiły darmowe bonusy?


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - Inwestor25 - 03-12-2014 19:52

Nie wiem czy jest się czym ekscytować jeśli chodzi o te darmowe bonusy.

Moim prywatnym zdaniem lepiej grać bez bonusów, bo obrót 30 razy bonusem to mega wyzwanie. Ciężko to zrobić.


RE: Opcje binarne bonus bez depozytu? - Comparic - 04-12-2014 14:08

Z tym ciężko to prawda, ale zawsze dodatkowy kapitał do zainwestowania powiększający Twoje depo Smile