Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski MBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski MBank (/Temat-Program-partnerski-MBank-102873)

Strony: 1 2 3


RE: Program partnerski MBank - Kolorex59 - 03-12-2014 10:17

(03-12-2014 09:57)elbowndg napisał(a):  ja nie wiem co wy za konta macie w tym mBanku ;D
Mam tam konto od X lat i nie płace za nic ani grosza, kody do przelewow przychodza na smsa wiec nie mam zadnej smiesznej karty kodow. Przelewy wszedzie za friko. Bankomaty wszystkie za friko. Karta za friko.

Zgadzam się z Tobą Wink Mam tak samo Wink

Ps: Ja też widzę w tym niezły zysk, na chwilę obecną mam 25 chętnych osób i to bez dzielenia się z nimi zyskiem z PP, 100% dla mnie, główka pracuje a rączki zysk liczą 25*100+ jakas tam premia z tego co pamiętam po dziewiątej osobie itd = grubo ponad 2,500 zł w miesiąc Big Grin
Powodzenia życzę Wink


RE: Program partnerski MBank - P.pw - 03-12-2014 10:21

Ja w mbank dostaje co miesiac 0.9 % bez lokaty


RE: Program partnerski MBank - Owl_ - 04-12-2014 19:56

(02-12-2014 20:54)domin_dz napisał(a):  oni mi za głupią kartkę z kodami jednorazowymi biorą 19 zł a kiedyś było 3 zł - tu nie chodzi o pieniądze tylko o pazerność tego banku co mnie osobiście wkurza.

W mBanku można korzystać z potwierdzeń darmowymi kodami SMS-owymi.
Korzystam od wielu lat z tego banku i jestem jak najbardziej zadowolony.


RE: Program partnerski MBank - Corso - 05-12-2014 09:11

Dziękuję wam za opinie. Wink


RE: Program partnerski MBank - domin_dz - 05-12-2014 10:20

(04-12-2014 19:56)Owl_ napisał(a):  
(02-12-2014 20:54)domin_dz napisał(a):  oni mi za głupią kartkę z kodami jednorazowymi biorą 19 zł a kiedyś było 3 zł - tu nie chodzi o pieniądze tylko o pazerność tego banku co mnie osobiście wkurza.

W mBanku można korzystać z potwierdzeń darmowymi kodami SMS-owymi.
Korzystam od wielu lat z tego banku i jestem jak najbardziej zadowolony.

No to wiem, ja z tego nie korzystam bo często gubię telefon lub zmieniam numer... To nie jest powód, żeby brali sobie za głupią karteczkę 19 zł, jak kiedyś było 3 zł.


RE: Program partnerski MBank - rachman - 06-12-2014 21:32

@elbowndg darmową kartę w mBank to masz tylko jak zrobisz transakcje - nie pamiętam czy jakąś kwotę czy ilość. ja mam kilka kont i kartę zlikwidowałem w mBank bo leżała tylko, trzymałem u nich kasę a tylko 2 zeta czy ileś pobierali. nie było mi to potrzebne skoro na innych kontach mam to za free całkowicie bez wymogów robienia transakcji.
najbardziej wkur... mnie u nich to że nieraz kilka razy w tygodniu spamowali skrzynkę zmianami regulaminów, no jak posrani. w żadnym banku tak jeszcze nie było a miałem chyba już w różnych 9 bankach konta. ciągle mają taki burdel z tymi regulaminami? ich maile to od roku mam filtr i leci w spam.

ale robi się off top. konto mają dobre ale nie darmowe, nie dla każdego w każdym razie. program partnerski podobno mają dobry.


RE: Program partnerski MBank - dart - 19-12-2014 20:21

Ja nie polecam tego umieszczać na stronach nie związanych z finansami i bankowością - praktycznie nikt nie zakłada konta po tym jak zobaczy reklamę na stronie np. o chomikach


RE: Program partnerski MBank - lijon - 20-12-2014 00:45

To ktoś jeszcze trzyma u nich co kolwiek?Big Grin


RE: Program partnerski MBank - Siwy2606 - 20-12-2014 02:31

Ja mam w mBanku konto i w kilku innych bankach i szczerze jestem zadowolony Smile
Dodatkowo dają teraz premię za otwarcie eKonta 100 zł Big Grin


RE: Program partnerski MBank - MrGabor - 21-12-2014 16:39

Macie jakieś dowody wpłaty za kooperację z Mbankiem ?
Kusząco wygląda ten program Wink