Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski MBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski MBank (/Temat-Program-partnerski-MBank-102873)

Strony: 1 2 3


Program partnerski MBank - Corso - 01-12-2014 22:41

Dzień Dobry,

Działał ktoś na ich programie partnerskim? Były jakieś kłopoty? Były jakieś nieprawidłowości? Od pewnego czasu zastanawiam się czy podpisać z nimi umowę współpracy.


RE: Program partnerski MBank - domin_dz - 02-12-2014 09:59

Po prostu, jeżeli ktoś dzięki tobie założy konto w mBanku to ty masz z tego co pamiętam wtedy 100zł i tyle w temacie.


RE: Program partnerski MBank - Artur Kusmierek - 02-12-2014 12:13

Program partnerski godny zaufania, nie ma co się zastanawiać. A tak z ciekawości, dlaczego zainteresowałeś się akurat tym pp?


RE: Program partnerski MBank - Corso - 02-12-2014 14:25

Bo mam pomysła Big Grin


RE: Program partnerski MBank - twardy - 02-12-2014 14:51

Z tego co czytalem o roznego rodzaju kontach, mbank jest jednym z najgorszych. A to sie moze niestety przelozyc na potencjalne zarobki.


RE: Program partnerski MBank - kuleczkan - 02-12-2014 16:24

Twardy używam obecnie konta MBank, wcześniej Nordea i jestem szczerze zadowolony że przeszedłem do MBanku, nie wiem skąd Twoja negatywna opinia na ten temat.


RE: Program partnerski MBank - domin_dz - 02-12-2014 20:54

Mbank mnie do siebie zraził, przez zwiększanie prowizji i opłat. Trzymam u nich sporo kasy, która jest nie ruszana bez żadnego oprocentowania a oni mi za głupią kartkę z kodami jednorazowymi biorą 19 zł a kiedyś było 3 zł - tu nie chodzi o pieniądze tylko o pazerność tego banku co mnie osobiście wkurza. W najbliższym czasie stamtąd zawijam, choć nie wiem jeszcze gdzie.


RE: Program partnerski MBank - rachman - 03-12-2014 01:07

Też mnie wkur... mBank i uciekam ale to nie znaczy że ich program partnerski jest zły. Nie miałem styczności i się nie wypowiem bo działam raczej przez sieci afiliacyjne z nimi.
Jak autor ma pomysła to tylko działać. Okaże się w praniu, w każdym razie nie słyszałem nic złego na ich temat póki co. Jeśli to kolejny pomysł konto za pendrive itp. to daj znać ile na tym się jeszcze wyciągnie za jakiś czas Wink


RE: Program partnerski MBank - domin_dz - 03-12-2014 09:53

Zawsze to bardziej moralne niż działanie na subskrypcjach Big Grin


RE: Program partnerski MBank - elbowndg - 03-12-2014 09:57

ja nie wiem co wy za konta macie w tym mBanku ;D
Mam tam konto od X lat i nie płace za nic ani grosza, kody do przelewow przychodza na smsa wiec nie mam zadnej smiesznej karty kodow. Przelewy wszedzie za friko. Bankomaty wszystkie za friko. Karta za friko.