Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
I już po QStock'u #3! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: I już po QStock'u #3! (/Temat-I-juz-po-QStock-u-3-10287)



I już po QStock'u #3! - Razer - 14-07-2010 15:38

Dziś, ok. godziny 16:08-16:10 odbył się pierwszy lipcowy a zarazem trzeci w całej historii QDay.pl QStock!

[Obrazek: epic-fail.jpg]

Co czekało tych, któzy zdecydowali się czekać na uzupełnienie nagród przez 3 godziny?
A więc lagi, lagi, lagi i opóźnienia. Chodź QStock miał się odbyć między 13:00 a 16:00, odbył się o 16:10. Dlaczego? Zacytuję admina QDay.pl (zresztą bardzo miłego człowieka): "Nie spodziewaliśmy się takich obciążeń".

Na forum zdobyto chyba tylko 3 koszulki, więc to całkiem mały dobytek (porównując do pierwszego restock'u ThisBox).

Mi np. strona załadowała się dopiero ok. 16:15 - co poskutkowało, że 3 godziny czatowania poszły na marne. Jednak miałem trochę rozrywki rozmawiając z Adminem QDay.pl - zainteresowanych zapraszam do tematu - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=10284

Pozdro,
Razer



RE: I już po QStock'u #3! - Boonys - 14-07-2010 15:41

Wg.mnie ten qstock to była jakaś porażka.
Lagi,lagi,lagi a strona mi się załadowała o 16:27.
Porażka xP


RE: I już po QStock'u #3! - Admin - 14-07-2010 15:48

Co do administracji to trzeba przyznac ze jest calkiem wporzadku odpowiedzial na wszystkie twoje pytania,
nie to co administracja takeagift po ich pierwszym restocku- zakłopotanie, jakanie sie.

Co do samego restocku to niestety ciekawie nie bylo - praktycznie kazdy stracil 3 godziny wakacji, nieliczni cos zamowili (gratuluje uzytkownikom naszego forum ktorzy zgarneli koszulkiSmile) restock byl pelen lagow, strona wczytywala sie raz na godzine (to nie przenosnia), nie dalo sie praktycznie uzytkowac qday.pl ani ich forum.
Moze w koncu cos zrobia z problemem bo to juz nie pierwszy raz kiedy ich restock jest jednym z najgorszych w histori, czasu na poprawienie bledow mieli bardzo duzo i fakt ze są bardzo kulturalni tego niestety nie pokryje. Pozostaje nam jedynie wierzyc ze bedzie lepiej.
I tego im zycze.


RE: I już po QStock'u #3! - mikolaj90 - 14-07-2010 19:58

Ja w Qday już nie gram bo wobec mnie nie ma to najmniejszego sensu. Nagrody są tak drogie, że nawet do 18 lat nie uzbieram na nic ciekawego. Konta nie usunąłem, może do czegoś się przyda jeszcze.


RE: I już po QStock'u #3! - damianowrz - 14-07-2010 20:23

nie logowałem się ze 2 miesiące na Qday, ostatnio przeczytalem ze bedzie ten restock, zalogowalem sie i czekam na ten restock, juz 5 minut przed strona mulila niemilosiernie. Minela 16 i dupa nic, kilka minet pozniej ktos na TS krzyczy ze jest. oczywiscie strona po 20 minutach mi sie zaladowala. Juz wiecej na Qday sie nie loguje bo to strata czasu, bo predzej zaczne srać złotem niż uzbieram na nagrode


RE: I już po QStock'u #3! - Dr.House - 14-07-2010 21:59

ja nic nie mam a od 13 czekałem


I już po QStock'u #3! - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.