Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja opinia na temat CyberGhosta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Moja opinia na temat CyberGhosta (/Temat-Moja-opinia-na-temat-CyberGhosta-102869)



Moja opinia na temat CyberGhosta - tixer - 01-12-2014 21:36

Ostatnio nie chcialo mi się kupić VPN więc skorzystałem, z tego, że CyberGhost rozdaje konta premium. Od tego zaczęł się moje problemy...



Do dzisiaj miałem problemy z netem. Gdy włączałem PC niby wszedzie pisało, że mam internet, a nie miałem, więc resetowałem kompa, neta, odpinałem kable itp. Czasami to pomagało, ale w koncu się wkurwiłem i gdy mialem neta sprawdzilem co moze byc tego przyczyną i odkryłem, żę to CyberGhost. Jebane gówno Big Grin Usunąłem go i wyłączyłem połączenie, które powodował (TAP-Windows Adpater V9). Ogólnie były jeszcze z nim inne problemy. Częste rozłączenie połączeń z serwerami, duze opoznienia. Teraz wracam do mojego ulubionego i wedlug mnie, i wielu innych osob najlepszego VPN jakim jest AirVPN. https://airvpn.org/ Pozdrawiam Smile


RE: Moja opinia na temat CyberGhosta - PayDay - 21-12-2014 18:09

ja uzywam crackeda ale innego programu co do VPN.

ale i tak nie ma najlepszego. nawet taki co nie ma NIBY rzekomo logów to i tak sie znajdą i ktoś kto ma cie wyszukac, to i tak mu sie uda Big Grin ( mowie tu o jednostkach panstwowych xD )


RE: Moja opinia na temat CyberGhosta - Martina - 05-01-2015 11:23

Mnie tam Cyberghost działa bez problemów Tongue Jak nie ma neta zmienia się serwer i już, chociaż zdarza się to rzadko.