Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak doładowań kupionych na Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Brak doładowań kupionych na Allegro (/Temat-Brak-doladowan-kupionych-na-Allegro-102849)



Brak doładowań kupionych na Allegro - aero2 - 01-12-2014 18:38

Witam.

Mam problem, chciałem doładowanie 10 zł do Orange to kupiłem od firmy automat na Allegro, nie przyszło do tej pory, to zamówiłem u innej firmy też automat i też nie przyszło.

W aukcjach na liczniku były dostępne kody doładowań automater.

Nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła i nie wiem co mam teraz zrobić.

Po informowałem ich mailem i smsem że nie dostałem, ale na razie zero odpowiedzi.

W statusie realizacji zamówienia automater w obu przypadkach pisze mi:
Cytat:oczekiwanie na zaksięgowanie płatności

Mogę podać linki do aukcji na PW jak ktoś chce, na których je kupiłem.


RE: Brak doładowań kupionych na Allegro - daniel42na - 01-12-2014 18:41

Spokojnie, ostatnio zdarzały się problemy z automaterem i księgowaniem płatności payu, wątpie aby sprzedawca z allegro z dużą liczbą pozytywnych opinii miał oszukiwać na 10 zł.


RE: Brak doładowań kupionych na Allegro - xardas1020 - 01-12-2014 18:43

(01-12-2014 18:41)daniel42na napisał(a):  Spokojnie, ostatnio zdarzały się problemy z automaterem i księgowaniem płatności payu, wątpie aby sprzedawca z allegro z dużą liczbą pozytywnych opinii miał oszukiwać na 10 zł.

dokładnie tak jak pisze daniel - zamula księgowanie wpłat ( idzie mikołaj i zakupów cała masa na alledrogo Tongue
poczekaj spokojnie


RE: Brak doładowań kupionych na Allegro - aero2 - 01-12-2014 18:53

Trochę mnie uspokoiliście, poczekam do jutra.


RE: Brak doładowań kupionych na Allegro - xardas1020 - 01-12-2014 19:04

(01-12-2014 18:53)aero2 napisał(a):  Trochę mnie uspokoiliście, poczekam do jutra.

jak byś kupił u pierwszej lepszej firmy "krzak" można by się spodziewać wszystkiego, a tutaj wina zamulonego automatera


RE: Brak doładowań kupionych na Allegro - aero2 - 01-12-2014 23:50

Kody otrzymałem, temat do zamknięcia.


Brak doładowań kupionych na Allegro - daniel42na - 01-12-2014 23:52

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.