Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) (/Temat-Pomysl-na-bota-otwarta-dyskusja-102839)

Strony: 1 2 3


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 18:00

A jeżeli chodzi o przeglądarke i linki, to bot mógłby się łączyć z bazą danych, każdy inny komputer używałby innej przeglądarki i co pare dni miałby zmieniane linki (np. ten kto ściągnie program ode mnie, musiałby co miesiąc wklepać do bazy 20 innych linków niż ostatnio) - to już jest mniejsza szansa na bana Smile


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - Szrejter - 01-12-2014 18:10

Ale jak sam bot ma klikać skip add? Druga sprawa co z captcha ?


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 18:15

(01-12-2014 18:10)Szrejter napisał(a):  Ale jak sam bot ma klikać skip add? Druga sprawa co z captcha ?

Nie rozumiem, z klikiem nie ma żadnego problemu Smile

Co do captchy, DBC kosztuje chyba 0.0015$ za captche, ty dostajesz za klik 0.002$ i więcej, poza tym pracuję nad siecią neutronową, która rozwiązuje już "słabe" captchy Smile


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - bolo9797 - 01-12-2014 18:30

ale wprowadzanie autocaptchy to wlasciwie udostepnienie swojego konta do captchy ^^ Snifer i po koncie Big Grin Zmiany passow itd.


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 18:37

(01-12-2014 18:30)bolo9797 napisał(a):  ale wprowadzanie autocaptchy to wlasciwie udostepnienie swojego konta do captchy ^^ Snifer i po koncie Big Grin Zmiany passow itd.
Bolo, albo ja cię nie zrozumiałem, albo ty mnie nie zrozumiałeś Big Grin

Swojego DBC nie daje, co najwyżej ktoś może sobie dodać do bota.


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - KerPwn - 01-12-2014 19:21

To chyba nic nowego, posiadacze botnetów używają tego od dawien dawna Smile


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 19:29

(01-12-2014 19:21)KerPwn napisał(a):  To chyba nic nowego, posiadacze botnetów używają tego od dawien dawna Smile

Nie mniej jednak, nie znalazłem nigdy żadnego działające bota i myślę, że warto takie coś stworzyć


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 21:29

Ok, czy jest tutaj ktoś kto chciałby w przyszłości potestować pierwsze wersje bota? (tj. ktoś daje mi linki z shorte.st i adf.ly, a ja włączam bota u siebie i obserwuje rezultaty) A i trzeba też liczyć się z ryzykiem bana w początkowych wersjach bota czyli najlepiej jakby tester miał zmienne ip Smile Jeżeli bot wypali to tester ma zapewniony jeden swój link w każdym bocie.

----------

@[bolo9797] Ok, to ja Ciebie nie zrozumiałem Big Grin Ale jeżeli dobrze pamiętam, to jest jeszcze 9kw i tam tylko podaje się swój klucz, czyli najwyżej ktoś nam wyzeruje pkt. (Nie bardzo się znam na tym, może cos pokręciłem) No, ale może ogarnę łamacz captchy przed publikacją bota Smile


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - KerPwn - 01-12-2014 22:35

Jeśli twój bot będzie otwierał rzeczy w tle, zapisywał się w innych lokalizacjach sam na komputerze, to jeszcze musisz ominąć antywirusy, które go zapewne zablokują.


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 02-12-2014 07:21

(01-12-2014 22:35)KerPwn napisał(a):  Jeśli twój bot będzie otwierał rzeczy w tle, zapisywał się w innych lokalizacjach sam na komputerze, to jeszcze musisz ominąć antywirusy, które go zapewne zablokują.

Z antywirusami raczej nie będzie problemów, ale gorzej już z jakimś Ad-awarem Undecided