Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) (/Temat-Pomysl-na-bota-otwarta-dyskusja-102839)

Strony: 1 2 3


Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 17:18

Siemka, ostatnimi czasy myślałem o łatwym pasywnym zarobku, jestem teraz w trakcie tworzenia bota do faucetów bitcoin, ale na tym nie skończyłem... I tak powstał pomysł na "AD BOT'a", to będzie coś dla osób zarabiających PPI. No to do rzeczy, ściągasz program ze strony (wybierasz, co to ma być, np. hack do jakiejś gry itp.), wpisujesz swoje linki shorte.st lub adf.ly, bot je sobie zapisuje, możesz go wtedy spakować lub nie, wrzucić na jakiegoś hosta typu mediafire itp., no i promować Smile Jeżeli twój target to osoby z USA to używając linków shorte.st, jedna osoba przez miesiąc zarobi dla ciebie 3-3.6$ (dla Polski ~0.50-70$) - wychodzi lepiej niz instalacje, prawda? Smile

Jeszcze parę słów na temat bota... "Hack" który komuś wyślesz, po właczeniu przenosi bota do innej lokalizacji (czyli w przypadku usunięcia "Hacku" bot zostaje na komputerze. Bot będzie sam się włączał przy starcie systemu i nabije nam 5-8 wyświetleń (nie wiem dokładnie ile zalicza wejść z 1 IP) Po nabiciu wejść, wyłącza się.

Masz pytanie? Chcesz się czegoś dowiedzieć? Napisz i wyraź swoje zdanie!


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - prayy - 01-12-2014 17:27

Na jakiej zasadzie to ma działać? Będzie się otwierało okno przeglądarki z włączoną kartą i linkiem z shorte'a? Czy jakoś w ramce?


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - lolek95 - 01-12-2014 17:32

Pomysł brzmi bardzo fajnie!

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w "praniu". Big Grin


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 17:32

(01-12-2014 17:27)prayy napisał(a):  Na jakiej zasadzie to ma działać? Będzie się otwierało okno przeglądarki z włączoną kartą i linkiem z shorte'a? Czy jakoś w ramce?

Albo będzie to program w tle bez żadnej formy (okna), albo małe okno, którego nie będzie można wyłączyć (tylko w procesach)


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - prayy - 01-12-2014 17:35

Czyli bot tak jakby sam będzie klikał skip ad?


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - bolo9797 - 01-12-2014 17:35

Ban gwarantowany.Przez requesty to user-agente by musialo byc na kazdym kompie inne a nie jest to zbytnio mozliwe. Jak zrobisz pod przegladarke i np 100% wejsc bedzie np z internet explorer to tez bedzie bardzo podejrzane i zapewne zakonczy sie banem.
Takiego botka mozna zrobic w 15 min ale przeciez wiadomo jak to sie zakonczy.


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - Klin - 01-12-2014 17:40

Z tego co się orientuje podchodzi to pod Adware do tego tak jakby naszego autorstwa. Nie wiem czy to dobry pomysł Lol


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - TechByte - 01-12-2014 17:42

Jakby się ustawiło odpowiednie referery i generowanie różnych user-agentów to mogłoby działać.


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - olekn1 - 01-12-2014 17:43

(01-12-2014 17:35)bolo9797 napisał(a):  Ban gwarantowany.Przez requesty to user-agente by musialo byc na kazdym kompie inne a nie jest to zbytnio mozliwe. Jak zrobisz pod przegladarke i np 100% wejsc bedzie np z internet explorer to tez bedzie bardzo podejrzane i zapewne zakonczy sie banem.
Takiego botka mozna zrobic w 15 min ale przeciez wiadomo jak to sie zakonczy.

Dzięki za cenne wskazówki, ale zawsze da się jakoś obejść zabezpieczenia, ale jak się nie uda to przynajmniej nabiorę jakiegoś doświadczenia Smile

(01-12-2014 17:40)Klin napisał(a):  Z tego co się orientuje podchodzi to pod Adware do tego tak jakby naszego autorstwa. Nie wiem czy to dobry pomysł Lol

A to jest coś złego? Wydaje mi się, że wystarczy zwykła "licencja" i po problemie Smile (Pewien nie jestem, bo się nie znam Big Grin)


RE: Pomysł na bota - otwarta dyskusja ;) - Klin - 01-12-2014 17:52

(01-12-2014 17:42)TechByte napisał(a):  Jakby się ustawiło odpowiednie referery i generowanie różnych user-agentów to mogłoby działać.

Z tym nie powinno być problemu akurat