Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami - Upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Strona z filmami - Upload (/Temat-Strona-z-filmami-Upload-102815)

Strony: 1 2


Strona z filmami - Upload - popekuni - 01-12-2014 00:24

Witajcie. Jako, że mam stronę z filmami online chciałbym dowiedzieć się czy można zarobić dodatkowo na uploadzie. Dodałbym button pobierz pod każdym z filmów Smile

Tylko w jakim programie partnerskim?


RE: Strona z filmami - Upload - rozekrr - 01-12-2014 00:33

Masz wiele programów do wyboru, nie tylko z downloadem ale także z playerami.
Wybierz odpowiedni dla siebie. Ale pytanie, czy strona ma dziennie przyzwoicie dużo uu?


RE: Strona z filmami - Upload - popekuni - 01-12-2014 00:36

Na stronie dodawane są wciąż filmy. W tym tygodniu ruszamy z pozycjonowaniem i reklama w google, na facebooku i w innych sieciach typu AdTaily, ale mimo to już jest okolo 300 uu dziennie. Dlatego przed tym wszystkim chciałbym już zacząć uploadować. Zarejestrowałem sięna AC ale tam limit to 150 Mb. Firecash wyskakuje mi jakiś błąd po czym zaczyna od nowa uploadować. Polecisz coś od siebie?

EDIT: Podpięty jest MyLead bo chcę go wytestować po tym jak korzystałem z eForsy.


RE: Strona z filmami - Upload - rozekrr - 01-12-2014 00:38

Rozumiem że link do pobrania/playera ma być z prawdziwą zawartością?


RE: Strona z filmami - Upload - popekuni - 01-12-2014 00:41

Tylko i wyłącznie real content.


RE: Strona z filmami - Upload - rozekrr - 01-12-2014 00:44

Każdy serwis inaczej konwertuje, sprawdź sobie wszystkie i wybierzesz ten który zda się u Ciebie najlepiej Smile


RE: Strona z filmami - Upload - popekuni - 01-12-2014 00:46

Tylko problem w tym, że dwa największe mi odpadają. Nie wiem jak z innymi bo szczerze mówiąc nie czytałem nic na ich temat dlatego zapytałem czy polecisz sprawdzić któryś Wink


RE: Strona z filmami - Upload - rozekrr - 01-12-2014 00:47

Polecam leadmore, freebiz Smile


RE: Strona z filmami - Upload - popekuni - 01-12-2014 01:21

Real content z uploadem?


RE: Strona z filmami - Upload - doniuśś - 02-12-2014 15:44

zobacz sobie nowe programy na mylead z odtwarzaczami jak czekam na iframe bo mają przygotować