Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdjęcia z kartkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zdjęcia z kartkami (/Temat-Zdjecia-z-kartkami-102805)



Zdjęcia z kartkami - lolek95 - 30-11-2014 21:36

Cześć,

Mam do użytku Macbooka, iPada i iPhone - z każdym z nich mogę robić fotkę z karteczką i dodawać do bloga etc.

Jak dobrze (oprócz subów) wykorzystać te urządzenia dla wiarygodności naszego black hatu?

Głównie chodzi mi o rynek polski.


RE: Zdjęcia z kartkami - pointsmaster - 30-11-2014 22:22

NIe jestem fachowcem ale chyba duzo z tym nie zrobisz


RE: Zdjęcia z kartkami - prayy - 30-11-2014 22:30

Jakbys mial wszystkie pudla i papiery to moze nagrywac jakies filmy typu unboxing z jakis fake konkursow itp. Przeszlo by cos takiego?Smile


RE: Zdjęcia z kartkami - lolek95 - 30-11-2014 22:31

Mam wszystko ! Jerk

Ktoś próbował? Jakie skutki? Big Grin


RE: Zdjęcia z kartkami - lolek95 - 01-12-2014 17:30

ktoś coś ?

jakieś pomysły?

PS. dochodzi plejak 4 z pudłem Big Grin


RE: Zdjęcia z kartkami - Klin - 01-12-2014 18:03

Kupujesz dobry LP np taki http://zarabiam.com/Temat-Skrypt-do-SUB-SMS-102700

Robisz zdjęcia przedmiotu który akurat chcesz promować (na karteczce np markerem napisane Twoje imie i nazwisko fake konta FB/nazwa Twojej strony). Spamujesz inteligentnie po grupach/profilach

Znajdujesz kogoś na forum od kogo możesz kupić porządną reklamę na dużej ilości FP (znajdziesz z łatwością), następnie kupujesz u tego kogoś udostępnienie zdjęcia (wymienione wyżej, może być coś na wzór demota). Ludzie wchodzą, patrzą i jeśli dałeś im wystarczający powód żeby Ci zaufali wypełniają ofertę/wysyłają sms'a. Prosisz żeby Twoje zdjęcie było dodane na FP w godzinach wieczornych najlepiej w piątek/sobotę.

Tworzysz wydarzenie i napędzasz efekt viralowy (np konkurs gdzie wymogiem jest udostępnienie wydarzenia), link do oferty podajesz o ustalonej dacie i godzinie np po przekroczeniu konkretnej liczby uczestników

Możesz także zrobić autoresponder z rzeczą do oddania niby za darmo albo za symboliczne 1zł. Dodajesz ofertę na grupy bądź w odpowiednich serwisach ogłoszeniowych.

Proste przykłady, najważniejsze że skuteczne

Pochwal się wynikiem


RE: Zdjęcia z kartkami - lolek95 - 01-12-2014 18:39

Dziękuje za obszerny i cenny komentarz. Smile
Na razie stworze kilka dobrych kont na FB a potem trochę rozreklamuje suby. Smile


RE: Zdjęcia z kartkami - dareki7 - 08-12-2014 17:30

Dobrze mówisz tak rób Smile