Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dorobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Jak dorobić? (/Temat-Jak-dorobic-102796)



Jak dorobić? - Rysiu8787 - 30-11-2014 19:51

Cześć,
mam stałą pracę, ale chciałbym dorobić. Mam odłożone 5k zł. Docelowo chciałbym dorabiać powiedzmy około 400-500zł miesięcznie. Nie mam pomysłu jak to zrobić. Bukmacherka odpada, obecnie nie ma pewniaków, ciężko coś ugrać, a nie ma co ryzykować dużych sum na kursy 1.15.
Myślałem trochę o imporcie z chin, ale żeby później to sprzedawać to trzeba mieć DG, a to się wiąże z rezygnacją z mojej obecnej pracy, a tego nie chcę robić. Ponadto z tego co widzę ciężko o spore przebitki cenowe u nas, no chyba że ktoś podzieli się ciekawymi hurtowniami Smile
A może macie jakieś inne pomysły?


RE: Jak dorobić? - edikiu - 30-11-2014 22:56

Z importu z chin są słabe przebitki cenowe? Jak pisałem już to w innym temacie z telefonów po usunięciu kosztów dhl i (możliwego) vatu i tak jest się 100-150 zł na plus z jednej sprzedanej sztuki a e-papierosy są o połowę tańsze niż w Polsce. I to dopiero wierzchołek góry lodowej polecam sprawdzić serwisy jak aliexpress, gearbest, alibaba.


RE: Jak dorobić? - MaLiN - 01-12-2014 17:09

(30-11-2014 19:51)Rysiu8787 napisał(a):  Cześć,
mam stałą pracę, ale chciałbym dorobić. Mam odłożone 5k zł. Docelowo chciałbym dorabiać powiedzmy około 400-500zł miesięcznie. Nie mam pomysłu jak to zrobić. Bukmacherka odpada, obecnie nie ma pewniaków, ciężko coś ugrać, a nie ma co ryzykować dużych sum na kursy 1.15.
Myślałem trochę o imporcie z chin, ale żeby później to sprzedawać to trzeba mieć DG, a to się wiąże z rezygnacją z mojej obecnej pracy, a tego nie chcę robić. Ponadto z tego co widzę ciężko o spore przebitki cenowe u nas, no chyba że ktoś podzieli się ciekawymi hurtowniami Smile
A może macie jakieś inne pomysły?

Wólka Kosowska pod Warszawą - tam byś mógł znaleźć hurtowników Wink