Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama Twojego FanPage 125k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Reklama Twojego FanPage 125k zasięgu! (dodane pakiety reklam) (/Temat-Reklama-Twojego-FanPage-125k-zasiegu-dodane-pakiety-reklam-102792)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - sirgonzalo7 - 14-12-2014 09:13

(13-12-2014 22:30)czlowien napisał(a):  Kontakt dobry, efekty reklamy bardzo średnie.

Ja nie odpowiadam za jakość Twojej reklamy Undecided

Na dzisiaj wolne miejsca zapraszam!


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - sirgonzalo7 - 14-12-2014 17:00

3 miejsca wolne.


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - czlowien - 14-12-2014 18:00

Wykupiłem 5 reklam (+ 1 gratis). Moja reklama z viralką tajemniczo zniknęła z fanpag'a. Sprzedający tłumaczył się, że Facebook usunął.
Potem chciałem aby wrzucił coś innego, bo na ponowne wrzucenie viralki lub zwrot kasy od niego nie miałem co liczyć. Chodziło konkretnie o reklame do sub sms, TEST IQ. Jednak szanowny Sir Gonzalo odmówił wrzucenia tego tłumacząc, że Facebook banuje za nie działające testy IQ beka
Ostatecznie, jako zdesperowany klient musiałem wybrać dużo słabszy pod względem konwersji program.

AKTUALIZACJA: Jak się okazało, wrzucił jednak test IQ, ale zamiast dać go jako nowy post, jedynie udostępnił już istniejący wpis z mojego innego fanpag'a (dałem mu do niego link, i napisałem, żeby wrzucił identycznie jak ja - łącznie z wszystkimi emotami itd. )

Nie polecam.


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - sirgonzalo7 - 14-12-2014 20:57

(14-12-2014 18:00)czlowien napisał(a):  Wykupiłem 5 reklam (+ 1 gratis). Moja reklama z viralką tajemniczo zniknęła z fanpag'a. Sprzedający tłumaczył się, że Facebook usunął.
Potem chciałem aby wrzucił coś innego, bo na ponowne wrzucenie viralki lub zwrot kasy od niego nie miałem co liczyć. Chodziło konkretnie o reklame do sub sms, TEST IQ. Jednak szanowny Sir Gonzalo odmówił wrzucenia tego tłumacząc, że Facebook banuje za nie działające testy IQ beka
Ostatecznie, jako zdesperowany klient musiałem wybrać dużo słabszy pod względem konwersji program.

AKTUALIZACJA: Jak się okazało,wszystkimi emotami itd. ) istniejący wpwrzucił jednak test IQ, ale zamiast dać go jako nowy post, jedynie udostępnił już is z mojego innego fanpag'a (dałem mu do niego link, i napisałem, żeby wrzucił identycznie jak ja - łącznie z

Nie polecam.

Bo usunął co w tym dziwnego? Kolego z Tobą były największe problemy jakie dotychczas miałem, byłeś niezdecydowany jak Kobieta w sklepie. Całe zajście mnie bawi. Nie polecam kolegi, pozdrawiam.


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - jarekb321 - 14-12-2014 21:06

Ponowie skorzystałem z usług @[sirgonzalo7] i jestem mega zadowolony Smile

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność Smile


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - Nupek369 - 15-12-2014 00:34

No u mnie reklama tez sie nie sprawdzila, moze zly tekst dalem, sam nie wiem. Fakt faktem ze bylo raptem 14 klikniec w link beka


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - lovely - 15-12-2014 00:35

kiedy wolny termin ?


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - sirgonzalo7 - 15-12-2014 07:22

Wszystko zależy od waszej kreatywność co do reklamy, dzisiaj są wolne


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - rozekrr - 15-12-2014 12:39

Myślę że kreatywność nie ma tu nic do tego. Kupiłem reklamę pod sub sms, test IQ Big Grin Niestety ale nawet 10 klików nie uzyskałem, mimo iż tym samym tekstem w innym fanpage zdobyłem więcej.

Po prostu Twój fanpage się wypalił, za dużą farmę linków z niego zrobiłeś i załatwiłeś sprawę, co potwierdza mój wpis i parę innych wyżej.
Nie jest to post odradzający, bo nie każdy reklamuje sub sms, kto zechce przetestuje sam...


RE: Reklama Twojego FanPage 104k zasięgu! (dodane pakiety reklam) - lovely - 15-12-2014 12:42

to bym ezial na dzis pisz pw