Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? (/Temat-AdBuster-chcial-sobie-zarobic-na-subsms-102752)

Strony: 1 2 3 4


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Koja - 30-11-2014 15:35

(30-11-2014 14:39)Money. napisał(a):  Na pewno nie zrobił tego specjalnie Wink Zwykła viralka na która dał się nabrać.
@[Money.], ta viralka nie udostępnia strony, tylko post z grupy, więc się mylisz Wink


(30-11-2014 13:45)lukaas96871 napisał(a):  "[edit: nie klikajcie, wrzuciłem to jako ciekawostkę, tak naprawdę to są chuje i oszuści, nie klikajcie!]"
Co za problem usunąć wpis ? Jak dla mnie to zaczęli go hejtować i dlatego coś takiego napisał, ale to tylko moje zdanie Smile Może hajs z yt się nie zgadza i teraz z subami będą wszyscy lecieli Tongue. Swoją drogą to niezła reklama. Zapłacić takiemu ytberowi albo podzielić się zyskiem za udostępnianie stron z viralkami


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - ClassAxion - 30-11-2014 17:15

(30-11-2014 15:35)Koja napisał(a):  
(30-11-2014 14:39)Money. napisał(a):  Na pewno nie zrobił tego specjalnie Wink Zwykła viralka na która dał się nabrać.
@[Money.], ta viralka nie udostępnia strony, tylko post z grupy, więc się mylisz Wink


(30-11-2014 13:45)lukaas96871 napisał(a):  "[edit: nie klikajcie, wrzuciłem to jako ciekawostkę, tak naprawdę to są chuje i oszuści, nie klikajcie!]"
Co za problem usunąć wpis ? Jak dla mnie to zaczęli go hejtować i dlatego coś takiego napisał, ale to tylko moje zdanie Smile Może hajs z yt się nie zgadza i teraz z subami będą wszyscy lecieli Tongue. Swoją drogą to niezła reklama. Zapłacić takiemu ytberowi albo podzielić się zyskiem za udostępnianie stron z viralkami

Wątpię.. A jakby już tak bardzo chciał dorobić $$ to pewnie by nie puszczali takiego virala..


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - rozekrr - 30-11-2014 17:18

Jedno jest pewne, ten kto to wymyślił na bank jest tutaj na forum, i niech wie że jest de*ilem. Przez Ciebie gamoniu podupadnie sub sms... Baranem się nie rodzi, nim się jest Smile


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Admin - 30-11-2014 17:20

Gwiazdy youtuba mają lepsze dochody niż większość z Was kiedykolwiek osiągnie, na pewno żaden szanujący się youtuber świadomie by czegoś takiego się nie dopuścił, a już na pewno nie Marek.


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Lamojednorożec - 30-11-2014 17:23

@Up:
Wszyscy są tak samo narażeni na różne "ataki" na konta, przeglądarki itp. Widocznie źle trafił Lol


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - prayy - 30-11-2014 17:54

(30-11-2014 17:18)rozekrr napisał(a):  Jedno jest pewne, ten kto to wymyślił na bank jest tutaj na forum, i niech wie że jest de*ilem. Przez Ciebie gamoniu podupadnie sub sms... Baranem się nie rodzi, nim się jest Smile
A mógłbyś wytłumaczyć, czemu przez tę akcję subsms miałoby upaść, bo nie bardzo rozumiem? Spam przecież jest non stop i jakoś cały czas się to kręci, a tu nagle ma upaść, bo AdBuster "padł ofiarą"?


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Styler - 30-11-2014 18:04

Moim zdaniem na pewno wspomni o tym w następnym filmiku, a zrobił to żeby w końcu uświadomić ludziom alby nie klikali w takie syfiaste linki.


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - MilanFan - 30-11-2014 18:06





Na pewno po tym filmiku by coś takiego wrzucił. Big Grin


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - Squnek - 30-11-2014 18:30

Faktycznie może to być akcja Wardegi i AdBastera przeciw subsms. Oby nie Big Grin


RE: AdBuster chciał sobie zarobić na subsms ? - sqmany - 30-11-2014 18:32

Tak, kiedyś były filmiki o fake'owych doładowaniach, teraz jeszcze o viralach i konwersja viralek podupadnie, tu jeden filmik ostrzegający przed tego typu oszustwami : https://www.youtube.com/watch?v=I6n5QIH_1r4