Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o takiej niszy? ;) (/Temat-Co-sadzicie-o-takiej-niszy-102741)



Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Kede - 30-11-2014 07:28

Link do giga na fiverrze
"Będę wysyłał Ci pozytywną energię przez 50 dni za 5 dolarów" Lol
613 recenzji to już coś znaczy Tongue

Link do giga na fiverrze
"Za 5 dolarów sprawię, że Twoje marzenia się spełnią'
Gig tego samego użytkownika. 1214 recenzji (kupujących).

Co sądzicie na ten temat? Równie dobrze takie oferty mógł dodać nastolatek a nie jakiś mnich Wink Czy ludzie są naprawdę tak naiwni? Może jednak warto wysłać do niego swoje życzenie (w końcu to tylko 5 dolarów) a jakie możliwości... Smile


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Domel32 - 30-11-2014 10:41

Tego, to chyba jeszcze nie było Lol Jak widać, siła sugestii potrafi zdziałać wiele i może przełożyć się na $ Smile

Pomysł na biznes jak każdy inny. Wystarczy spojrzeć na takich w czarnych sutannach, co za obietnice ''gaju oliwnego'' po śmierci mają dochód już od wieków.

A naiwnych nie brakuje, trochę to przerażające.


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Weeder - 30-11-2014 11:09

Haha i Big Grin dość oryginalna i interesująca nisza


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - broofie - 30-11-2014 11:21

No coz, zeby zarabiac na idiotach najwidoczniej sami musimy sie znizyc do ich poziomu. Jestem tylko ciekaw, kto z takich uslug w ogole korzysta.


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Weeder - 30-11-2014 11:50

Gdy wziąłem się za zarabianie w Internecie bylem zdania ze ludzie nie dadzą się nabrać na podobne rzeczy ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i satysfakcji poziom niektórych poprostu zwala z nóg. Big Grin


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Max998 - 30-11-2014 11:54

Cóż ja jeszcze na ''idiotów'' nie trafiłem.. Sad Big Grin


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Weeder - 30-11-2014 11:56

A ja wręcz przeciwnie Big Grin no cóż ludzka naiwność trzeba wykorzystać Big Grin


RE: Co sądzicie o takiej niszy? ;) - Kede - 30-11-2014 15:02

(30-11-2014 11:21)broofie napisał(a):  No coz, zeby zarabiac na idiotach najwidoczniej sami musimy sie znizyc do ich poziomu. Jestem tylko ciekaw, kto z takich uslug w ogole korzysta.
Amerykanie Lol