Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej (/Temat-POMYSL-Zmiana-nazwy-wyswietlanej-102737)



[POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - patulsky1337 - 30-11-2014 02:29

Witam!

Chciałbym, żeby na forum była możliwość zmiany nazwy wyświetlanej ( tj. nicku). Chodzi o to, że ktoś, kto chciałby mieć inny nick miałby taką możliwość w opcjach profilu, bo wiem, że na MyBB można coś takiego z łatwością zrobić. Dodatkowo jednorazowa zmiana nicku mogła by kosztować np. 100 FG lub coś w tym stylu.

Aktualnie regulamin nie pozwala na zmiane nicków a szkoda, może warto byłoby to zmienić? Zwłaszcza dla kilkuletnich użytkowników jak ja, którzy już takiego nicku nigdzie nie używają lub po prostu dla tych, którym nick, który posiadają po prostu się znudził lub przestał podobać.

Pozdrawiam.


RE: [POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - daniel42na - 30-11-2014 02:52

Biorąc pod uwagę korzyści czyli satysfakcja kilku userów, którzy chcą nick zmienić (bardzo rzadko się to w ogóle zdarza), oraz wady jakie takie rozwiązanie niesie - przy obecnej liczbie kombinatorów i oszustów, rzeczywistość praktycznie przekreśla możliwość wprowadzenia takiej opcji.
Wysyp tematów "Oszukał mnie gość o nicku "eduardo" ale potę zmienił nick na "alehandro" a potę na inny, ale już nie wię na jaki i coteras Sad złe forum złe.." byłby tylko kwestią czasu.
(To jest tylko moje zdanie.)


RE: [POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - patulsky1337 - 30-11-2014 03:10

(30-11-2014 02:52)daniel42na napisał(a):  Wysyp tematów "Oszukał mnie gość o nicku "eduardo" ale potę zmienił nick na "alehandro" a potę na inny, ale już nie wię na jaki i coteras Sad złe forum złe.."

Życie jest okrutne, to niech następnym razem uważa z kim załatwia interesy. Człowiek uczy się na własnych błędach. Tongue Zresztą można było by temu zaradzić używając coś typu: historia zmian nicków i po tym znaleźć oszusta. Ale wątpię czy ktoś po oszukaniu kogoś wróciłby tu na forum czy zmieniłby nick czy nie.


RE: [POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - Kede - 30-11-2014 05:08

Myślę, że jest to zbędne. Jak ktoś narobi sobie smrodu to będzie się za nim ciągnął. A jakby była możliwa zmiana nicku to każdy kombinator startowałby z "czystym" kontem a w dodatku reputy, ilość postów i data rejestracji nie zmieniałaby się więc liczba potencjalnych ofiar rosłaby Tongue

Myślę, że w twoim przypadku administracja nie powinna robić problemów i zmienić twój nick od ręki. Jeżeli nie chcą tego zrobić to już nie ma na to rady. Wyślij pismo do admina Lol może nad kartką papieru się zlituje Tongue


RE: [POMYSŁ]Zmiana nazwy wyświetlanej - Admin - 30-11-2014 11:49

(30-11-2014 03:10)patulsky1337 napisał(a):  
(30-11-2014 02:52)daniel42na napisał(a):  Wysyp tematów "Oszukał mnie gość o nicku "eduardo" ale potę zmienił nick na "alehandro" a potę na inny, ale już nie wię na jaki i coteras Sad złe forum złe.."

Życie jest okrutne, to niech następnym razem uważa z kim załatwia interesy. Człowiek uczy się na własnych błędach. Tongue Zresztą można było by temu zaradzić używając coś typu: historia zmian nicków i po tym znaleźć oszusta. Ale wątpię czy ktoś po oszukaniu kogoś wróciłby tu na forum czy zmieniłby nick czy nie.

Mylisz się, życie nie jest takie okrutne bo na takie praktyki nie zezwolimy nie ważne czy zapłacisz 100 czy 1000 fg nicku zmienić nie będziesz mógł, zgodnie z regulaminem forum.
Zamykam bo nie ma o czym dyskutować w tym temacie.