Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc , nauka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc , nauka (/Temat-Pomoc-nauka-102712)



Pomoc , nauka - michal1498 - 29-11-2014 19:20

Witam na Sub Sms zarabiam bodajże od 2 miesięcy.. Co udało mi się osiągnąć ? Prawie nic .. zaledwie 200 zł w te 2 miesiące. Chciałbym zacząć zarabiać sumy 50 zł dziennie coś koło tego lecz nie mam pojęcia jak do tego się zabrać. Spam na Fb mi totalnie nie wychodzi . Puszczę 3x w dniu spam co wychodzi może 1 lead i 50 uv.. Czytałem wiele poradników i co z tego jak nie wiem jak wdrożyć jej do działania. Kupiłem dwa poradniki jeden za 75 zł drugi za 140 zł okazały się zbędne i wypalone. Czy znajdę osobę która nakieruję mniej więcej mnie jak sobie poradzić Jakieś przydatne informację?
Fakt ,faktem jestem trochę leniwą osobą ale jeśli coś ma mi pomóc mogę siedzieć przy tym bardzo długo czasu. Pozdrawiam i z góry dziękuję


RE: Pomoc , nauka - Kaspirek - 29-11-2014 19:33

Jest milion poradników . Jezeli spędzisz troche czasu to zarobisz . Tylko trzeba czasu i brak lenistwa . Ja jestem leniwy i na sub z tysiaka może zarobilem . Na ppa z 100dolcow . Na rejestracjach z 200zl .ale to nie w miesiąc może jakby dodacgodziny to wychodzi.miesiac pracy ciężkiej hehe przez 8h-10h dziennie

Wszystkiego tu sie nauczylem


RE: Pomoc , nauka - michal1498 - 29-11-2014 20:01

Masz rację ,że jest milion poradników tylko problem tkwi w tym ,że ja ich wykorzystać za bardzo nie umiem :C


RE: Pomoc , nauka - VoreCC - 29-11-2014 20:35

Czyli nic nie zarobisz. Smutne? Taka jest prawda.

No bo czego oczekujesz?


RE: Pomoc , nauka - michal1498 - 29-11-2014 20:37

Oczekuję jakiejś pomocy Smile


RE: Pomoc , nauka - prololex - 29-11-2014 21:04

(29-11-2014 20:37)michal1498 napisał(a):  Oczekuję jakiejś pomocy Smile

Daj mi swoje linki zarobie za ciebie /joke Big Grin


RE: Pomoc , nauka - daniel42na - 29-11-2014 21:12

To nie jest dział na takie tematy, to nie jest forum na takie tematy, to nie jest kącik wzajemnego poklepywania się po ramieniu, tylko zimny ocean konkurencji i brutalny wyścig, wzajemne eliminowanie się, wykorzystywanie sprytu i zdobytej wiedzy na WŁASNĄ RĘKĘ.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.