Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yazir-Nasz super moderator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Yazir-Nasz super moderator (/Temat-Yazir-Nasz-super-moderator-102711)

Strony: 1 2 3


RE: Yazir-Nasz super moderator - surfer0700 - 29-11-2014 23:04

(29-11-2014 22:13)Pawel1178 napisał(a):  Załatwiałem od razu z moderatorem który mi wlepił warna, ale co ja mogę tłumaczyć jak on ślepo uwierzył jednemu userowi i skoro już dał to nie zdejmie go godność mu na to nie pozwoliła z tego co wywnioskowałem Smile Dałem sobie spókój i tyle. Nie róbmy offtopicu bo temat ten nie stworzyłem po to aby droczyć się o tamtego warna tylko aby wyjaśnić tą sytuację.

To na następny raz staraj się próbować wyjaśniać sytuację, a nie 'wnioskować', bo ja Twojej """godności""" nie mam zamiaru komentować...

Jeżeli dostałeś ode mnie tego warna, to najwidoczniej miałem dowody i podstawy by Ci tego warna podarować. Nikogo za 'free' nie nagradzam, ten rarytas tylko dla wybranych Wink

edit:
Mam nadzieje że wybaczysz mi iż nie zajmę się tą sprawą, ale po Twoim 'aroganckim' komentarzu w moją stronę, mógłbym nieobiektywnie oceniać sytuacje. ;]


RE: Yazir-Nasz super moderator - yazir - 01-12-2014 13:55

Dlaczego pozostałe aplikacje zostały zbanowane? Proszę bardzo
http://www.thomashutter.com/index.php/2013/08/facebook-bug-blockiert-developer-und-deaktiviert-apps/
https://www.facebook.com/help/community/question/?id=341600129318673
http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/facebook/566592-facebook-invite-users-friends-event-app-getting-banned.html

Nie posłuchałeś mnie, używałeś autoshare i zbanowali Ci aplikacje, a przy okazji moje bo dałeś mi prawa do tej w której miałeś autoshare więc dostałem rykoszetem. Ponad miesiąc próbowałem odkręcić to i odzyskać przynajmniej moje działające w pełni legalnie aplikacje, ale nic z tego nie wyszło. Więc nie rozumiem na jakiej podstawie miał bym Ci zwracać pieniądze skoro przez to tylko straciłem więcej niż zyskałem


RE: Yazir-Nasz super moderator - piotrekprorok - 01-12-2014 15:43

Ja kupowałem od Yazira 3 aplikacje i nie było problemów, aczkolwiek nie wiem jak to było między Nim a Pawłem.

Z Pawłem również robiłem i nadal robię sporo interesów i także jest uczciwym i słownym człowiekiem.


RE: Yazir-Nasz super moderator - Pawel1178 - 03-12-2014 16:12

Jak pisałem wcześniej dałem autoshare tylko na 1 apce od Ciebie, pozostałych nawet nie zdąrzyłem rozpromować, co więcej nie zdąrzyłem jej nawet skonfigurować więc tam nie było mowy o żadnym autoshare


RE: Yazir-Nasz super moderator - Coristo - 03-12-2014 16:20

(03-12-2014 16:12)Pawel1178 napisał(a):  Jak pisałem wcześniej dałem autoshare tylko na 1 apce od Ciebie, pozostałych nawet nie zdąrzyłem rozpromować, co więcej nie zdąrzyłem jej nawet skonfigurować więc tam nie było mowy o żadnym autoshare

A wiesz o tym, że jak łapiesz bloka na 1 aplikacji to wszystkie są blokowane ? beka


RE: Yazir-Nasz super moderator - surfer0700 - 03-12-2014 16:20

(03-12-2014 16:12)Pawel1178 napisał(a):  Jak pisałem wcześniej dałem autoshare tylko na 1 apce od Ciebie, pozostałych nawet nie zdąrzyłem rozpromować, co więcej nie zdąrzyłem jej nawet skonfigurować więc tam nie było mowy o żadnym autoshare

I co z tego? Przecież facebook blokuje wszystkie... omg.. facepalm

edit:
Powinieneś przeprosić yazira i oddać mu kase za apki które stracił przez Twoją głupote..


RE: Yazir-Nasz super moderator - surfer0700 - 05-12-2014 20:59

@[Pawel1178] - tak, to jest ten czas w którym powinieneś przeprosić yazira. O ile Twoja godność Ci na to pozwala. impreza


RE: Yazir-Nasz super moderator - Pawel1178 - 05-12-2014 23:02

Chciałem tylko napomnieć, że na drugi dzień zakupiłem apkę od innego użytkownika nie z tego forum i podziałała znacznie dłużej niż te yazira które tak dzielnie bronicie. Tak więc nie mam zamiaru nikogo przepraszać, bo to ja straciłem pieniądze za śmieciowe apki.

tak btw czytałem, że miałeś nie zajmować się żadną moją sprawą więc nie wiem co tutaj szukasz w tym temacie ...


RE: Yazir-Nasz super moderator - surfer0700 - 07-12-2014 17:01

Bo mogę.

(czyli jednak duma Ci nie pozwala... ehhh...)

A skoro jesteś taki bystry i odpalasz shitowskie skrypty bez prawidłowego dzielenia apek na konta, to pretensje możesz mieć tylko do siebie.


RE: Yazir-Nasz super moderator - Pawel1178 - 07-12-2014 20:10

(03-12-2014 16:20)Coristo napisał(a):  A wiesz o tym, że jak łapiesz bloka na 1 aplikacji to wszystkie są blokowane ? beka

Nie jest tak jak piszesz ...