Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku (/Temat-Potrzebuje-wyplaty-z-paypala-do-banku-102709)

Strony: 1 2


Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Podgor - 29-11-2014 18:40

Szukam osoby, na której konto bankowe mógłbym wypłacić pieniądze z jednego z moich kont paypal, które zostały dopiero odblokowane po 180 dniach.
Niestety na jedno konto bankowe pieniądze mogą być wypłacone tylko z jednego konta pp, więc moje już wykorzystałem. Oferta zatem tylko dla ludzi, którzy nie powiązali danego konta z paypalem.
Kwota to około 1600 zł, prowizja jaką oferuję za ową "przysługę" to 50 zł.
Wypłacałem już kilka miesięcy temu pieniądze w ten sposób i ani paypal ani bank nie stwarzał żadnych problemów.
Oczywiście tylko zaufani użytkownicy.

W skrócie wypłacam pieniądze z paypala na Twoje konto bankowe, Ty przelewasz je na moje, z odliczeniem prowizji 50 zł.


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - marcel_kk - 29-11-2014 19:51

Czy nie prościej przelać z tych kilku kont PayPal na to jedno co masz zweryfikowane i wypłacić na swoje konto bankowe ?


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Podgor - 29-11-2014 20:28

Po zablokowaniu konta przez paypal nie można już robić przelewów, tylko wypłatę po odmrożeniu pieniędzy.


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - twardy - 29-11-2014 20:32

a nie mozesz skasowac pierwszego konta i dodac tego rachunku bankowego do drugiego?

pytam bo nie rozumiem z tego co napisales... czy przez to zablokowanie masz problemy z wyplata czy po prostu, nie mozesz miec tego samego konta bankowego przypisanego do 2 kont pp


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - patulsky1337 - 29-11-2014 20:41

Napisz PW jak dalej aktualne.


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Podgor - 29-11-2014 20:46

Nie mogę mieć jednego konta bankowego przypisanego do dwóch konta paypal.
Nie widzę też opcji odłączenia przypisanego rachunku od konta.


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - twardy - 29-11-2014 20:52

1) to skasuj 1 konto Wink i dodaj rachunek bankowy do drugiego
2) http://prepaid.bzwbk.pl/ - zaloz sobie karte internetowa bez plastiku, uzyj rachunku technicznego karty jako rachunku bankowego na koncie pp, przelej srodki... wykup srodki z karty przelewajac je na swoje konto za 15zl - voila, wszystko masz pod kontrola, nie sa Ci potrzebne osoby trzecie


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Podgor - 29-11-2014 20:58

Dzięki twardy, jesteś pewny, że taki przelew dojdzie na kartę internetową?


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - twardy - 29-11-2014 21:11

robilem tak kiedys, zarowno na karte internetowa bez plastiku jak i na karte prepaid plastikowa
wyplaty z pp dochodzily bez problemu (2-3dni), wykup srodkow z karty tez bez problemu

a tak w ogole, nie masz opcji w profil -> dodaj lub usun rachunek bankowy... "usun" pod rachunkiem? sprobuj dodac jakis randomowy rachunek, moze wtedy pojawi sie opcja usuniecia pierwszego rachunku


RE: Potrzebuję wypłaty z paypala do banku - Podgor - 29-11-2014 21:15

W takim razie jeszcze raz dzięki za pomoc, zakładam kartę internetową.
Niestety, jest tylko opcja dodania innego rachunku i zmiany głównego (mam dodane dwa), usunąć nie mogę.

Temat do zamknięcia.