Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! (/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - konrad123456789 - 30-11-2014 18:04

No taki głupi to nie jestem, nic nie przyszło, nawet na spam.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 18:06

Napisz do mnie na PW Smile


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - rr1999 - 30-11-2014 18:28

Zarejestrowany.

Pytanie:Kiedy bedzie jakieś informacje, dotyczące ile jaki produkt kosztuje punktów?.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - broofie - 30-11-2014 18:28

Tez jestem ciekaw


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - konrad123456789 - 30-11-2014 18:31

Dodajcie kod BBcode na umieszczenie banerka, bo tylko html jest Wink


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 18:31

Nie będzie Smile

Idea jest taka - wejście w czasie GetWinu Zabaw daje Ci zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu w zabawach zręcznościowych. Wejście w czasie GetWinu Standardowego daje Ci zabranie z konta np. 10 000 Punktów. Nagrody wtedy nic nie kosztują - jest tylko podział na poziom kont.

Tak więc nie nagroda, a wejście pochłania Ci Punkty. W związku z tym tylko aktywne osoby będą mogły wziąć udział w GetWinie, ponieważ będą ustawiane dosyć wysokie progi Smile

Przeczytanie Opisu Serwisu naprawdę nie jest straszne, a przyniesie Wam wiele odpowiedzi na nurtujące pytania.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Stworkowaty - 30-11-2014 18:37

Hmm.. bardziej mi chodzi że nie ma przycisku który po prostu pozwoli nam usunąć konto.Smile Napisałem Swoje zdanie, mam do Tego prawo ponieważ jest to forum, tak więc tyle w moim temacie, napisałem do Was na mail z prośbą o usunięcie konta, pozdrawiam.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - rr1999 - 30-11-2014 18:37

Czyli te GetWiny to takie cos jak Restock-rozdanie nagród, nie wiadomo w jakim czasie sie to pojawi i z nagrodamy jest kto 1 ten lepszy


Pytanie2: Czy dzięki temu lepszemu kontu otrzymamy informacje kiedy wystartuje ten GetWin?


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 18:43

(30-11-2014 18:37)rr1999 napisał(a):  Czyli te GetWiny to takie cos jak Restock-rozdanie nagród, nie wiadomo w jakim czasie sie to pojawi i z nagrodamy jest kto 1 ten lepszy


Pytanie2: Czy dzięki temu lepszemu kontu otrzymamy informacje kiedy wystartuje ten GetWin?

Tak, to coś w stylu Restocku. Przebiega jednak w trochę innej formie. Tutaj nie będzie liczył się czas złapania nagrody, ale umiejętne zapoznanie się z danym materiałęm (Tekst/video) i poprawne udzielenie odpowiedzi na zamieszczone pytania.

Jeżeli chodzi o informacje o GetWinie - dla każdego rodzaju konta są takie same.

(30-11-2014 18:37)Stworkowaty napisał(a):  Hmm.. bardziej mi chodzi że nie ma przycisku który po prostu pozwoli nam usunąć konto.Smile Napisałem Swoje zdanie, mam do Tego prawo ponieważ jest to forum, tak więc tyle w moim temacie, napisałem do Was na mail z prośbą o usunięcie konta, pozdrawiam.

Rozumiem, po prostu u nas musisz wysłać uzupełnione oświadczenie (chociażby na e-mail). Jeżeli chodzi o "zdanie" - faktycznie masz do tego prawo, jednak jak już wspomniałem, są to Twoje spekulacje, które nie mają oparcia na żadnych zapisach i wprowadzają innych w błąd.

Pozdrawiamy


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - badom - 30-11-2014 18:44

Zarejestrowałem się i zagrałem we flappy bird korzystając z darmowej próby. Uzbierałem 28 pkt i nagle nie uderzając w nic, ptak spadł i wyskoczyło okienko z captcha do wpisania. Wpisałem, zaakceptowałem i nic. Żadnych punktów mi nie dodało.