Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! (/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 14:42

Uwaga! Każdy Użytkownik, który w dniu startu Serwisu (30-11-2014) dokona zakupu Monet, a następnie zakupu konta premium (Silver lub Gold) otrzyma zwrot Monet wydanych na zakup tego konta!

Monety zostaną dodane do konta w przeciągu 24 godzin.
Szczegóły: https://play4win.pl/blog/pokaz/monety_na_start

Już niedługo informacja o GetWinie Zabaw!


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - badom - 30-11-2014 15:07

Od serwisu z nagrodami zaczynałem, więc mam pewną słabość do nich. Wchodzę w to chociaż wiem, że jak do tej pory wszystkie tego typu serwisy upadały po pewnym czasie. Oby tak nie było w tym przypadku Smile.

EDIT:
Już przy rejestracji pierwszy problem. Nie mam zamiaru zaznaczać tych dwóch punktów:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez P4W sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie w celach marketingowych dotyczących usług i produktów kontrahentów Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez P4W sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Nie wyrażam na to zgody. Czy jest możliwość rejestracji bez zgody na SPAM? Punkty dotyczące znajomości regulaminu oczywiście zaznaczyłem, jedynie te dwa mi się nie podobają.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 15:13

(30-11-2014 15:07)badom napisał(a):  Od serwisu z nagrodami zaczynałem, więc mam pewną słabość do nich. Wchodzę w to chociaż wiem, że jak do tej pory wszystkie tego typu serwisy upadały po pewnym czasie. Oby tak nie było w tym przypadku Smile.

Z reguły były to "szybkie" serwisy, tworzone dosyć nieprofesjonalnie, w których nie było nawet mowy o jakiejkolwiek działalności, czy porządnym regulaminie. Zero środków na nagrody i podpucha.

U nas jest inaczej - zapraszamy Smile


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - badom - 30-11-2014 15:18

@UP
Lockerz, zdobywcy-nagrod, urwijnagrody, Qday itp miały normalne regulaminy i założone DG. Ale to inna sprawa, którą zostawmy w spokoju Smile.
Edytowałem mój poprzedni post, jeśli można to proszę o odpowiedź.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 15:22

(30-11-2014 15:18)badom napisał(a):  @UP
Lockerz, zdobywcy-nagrod, urwijnagrody, Qday itp miały normalne regulaminy i założone DG. Ale to inna sprawa, którą zostawmy w spokoju Smile.
Edytowałem mój poprzedni post, jeśli można to proszę o odpowiedź.

Lockerz to inna kwestia - zagraniczny portal.

Jeżeli chodzi o te zapisy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez P4W sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie w celach marketingowych dotyczących usług i produktów kontrahentów Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez P4W sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 ze zm.).

jest to konieczność - m.in. dlatego, że Punkty będzie można zdobywać poprzez wchodzenie w linki reklamowe zawarte w takich mailingach.

Tak więc reasumując, możliwości założenia konta nie ma, bez zaznaczenia i zaznajomienia się z tymi zapisami.

Pozdrawiamy

//Edit: dodatkowo bez takiej zgody od Ciebie nie jesteśmy w stanie wysłać wiadomości o zmianach w Serwisie, Konkursach, czy nawet też wygranej nagrodzie. Niestety - takie jest Polskie prawo, a my się musimy dostosować stosując odpowiednie zapisy i otrzymując od Was zgody.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - darkmatthew - 30-11-2014 16:52

Moglibyście nie wymagać podania danych osobowych przy rejestracji.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Stworkowaty - 30-11-2014 17:42

P4Wtext kliknąłem i nie mając nawet pytania ani nic odrazu źle wykonane zadanie, hmm.. no fajnie. ^^

Ogólnie bardzo dziwny serwis, danych osobowych nie da się zmienić, jakieś regulaminy z pupy, żałuję że zrobiłem konto bo nie ma możliwości usunięcia, chcą jakieś listy, śmieszne. Smile


"2.6. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w ust. 2.5 niniejszego paragrafu, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn poprzez złożenie przed jego upływem oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej przesyłką listową/kurierską na adres P4W Sp. z o.o. z siedzibą
w Olsztynie (kod pocztowy 10-183), ul. Wczasowa 50 (liczy się data wysyłki). Operator zapewnia także możliwość złożenia ww. oświadczenia drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]. Użytkownik odstępując od umowy może wykorzystać wzór formularza odstąpienia od umowy stanowiący Załącznik nr 4. Operator niezwłocznie prześle Użytkownikowi na jego adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Użytkownikowi, jeżeli wykorzystał on jakiekolwiek płatne usługi. Po przez wykorzystanie płatnych usług rozumie się opłacenie zakupionymi zgodnie z § 3 monetami jakiejkolwiek usługi w Serwisie."

Grubsze przekręty tu będą moim zdaniem. Smile Założyłem konto i postaram się go pozbyć jak najszybciej.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 17:52

(30-11-2014 17:42)Stworkowaty napisał(a):  P4Wtext kliknąłem i nie mając nawet pytania ani nic odrazu źle wykonane zadanie, hmm.. no fajnie. ^^

Ogólnie bardzo dziwny serwis, danych osobowych nie da się zmienić, jakieś regulaminy z pupy, żałuję że zrobiłem konto bo nie ma możliwości usunięcia, chcą jakieś listy, śmieszne. Smile


"2.6. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w ust. 2.5 niniejszego paragrafu, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn poprzez złożenie przed jego upływem oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej przesyłką listową/kurierską na adres P4W Sp. z o.o. z siedzibą
w Olsztynie (kod pocztowy 10-183), ul. Wczasowa 50 (liczy się data wysyłki). Operator zapewnia także możliwość złożenia ww. oświadczenia drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]. Użytkownik odstępując od umowy może wykorzystać wzór formularza odstąpienia od umowy stanowiący Załącznik nr 4. Operator niezwłocznie prześle Użytkownikowi na jego adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Użytkownikowi, jeżeli wykorzystał on jakiekolwiek płatne usługi. Po przez wykorzystanie płatnych usług rozumie się opłacenie zakupionymi zgodnie z § 3 monetami jakiejkolwiek usługi w Serwisie."

Grubsze przekręty tu będą moim zdaniem. Smile Założyłem konto i postaram się go pozbyć jak najszybciej.

1) P4Wtext działał u każdego bez zastrzeżeń. Jeżeli miałeś błąd - należy taki zgłosić za pomocą Supportu.
2) Dane osobowe da się zmienić Smile
3) Regulamin nie jest z "pupy" - takie jest Polskie prawo, że takie dokumenty trzeba tworzyć i tak muszą wyglądać.
4) Twierdząc, że nie możesz usunąć konta pokazujesz znowu, że nie zaznajomiłeś się z Regulaminem.

Powyższy zapis wynika ze zmian w prawie (jeżeli chodzi o reklamacje) i jest jak najbardziej zgodny, prawidłowy z tym co wejdzie niedługo w życie Smile

Napisz mi w którym miejscu chcemy od Ciebie jakieś listy?


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - konrad123456789 - 30-11-2014 18:02

Ile się czeka na maila z aktywacją bo już dobrą chwile czekam i nic ;]


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 18:03

(30-11-2014 18:02)konrad123456789 napisał(a):  Ile się czeka na maila z aktywacją bo już dobrą chwile czekam i nic ;]

Sprawdź spam Smile