Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilkunastodniowa pożyczka - gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kilkunastodniowa pożyczka - gdzie? (/Temat-Kilkunastodniowa-pozyczka-gdzie-102661)



Kilkunastodniowa pożyczka - gdzie? - konrad946 - 29-11-2014 11:07

Witam. Sytuacja zmusiła mnie do pożyczenia kilkuset złotych (500-600zł) na jakieś 15 dni, na dosyć ważny cel. Po 10-tym będę miał wypłatę więc na luzie będę mógł spłacić, lecz potrzebuję pieniędzy wcześniej. Możecie mi poradzić jakąś firmę z szybkimi pożyczkami? Wiem, ze nie ma nic za darmo, dlatego liczę się z tym, że będę musiał spłacić więcej niż pożyczyłem. Jednak chodzi mi o najbardziej pewną oraz w miarę uczciwą firmę. Coś w stylu chwilówek przez internet i bez zaświadczeń, ale najbardziej pewnych i rzetelnych. Pozdrawiam.


RE: Kilkunastodniowa pożyczka - gdzie? - Scoobyx - 29-11-2014 12:01

W takiej sytuacji najlepiej jest iść do banku. Nigdy nie pożyczaj od chwilówek. Mają takie oprocentowanie, że będziesz musiał zwrócić dwa razy tyle, jak nie więcej.