Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! (/Temat-DZIENNIK-PRACY-nykkusek-Kowi11-Jagan-Get-Rich-or-Die-Tryin-102655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - patryk0407 - 21-12-2014 17:31

Ładnie i tak Ci idzie Big Grin


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 21-12-2014 19:23

Dziękuje bardzo i pozdrawiam. Jesteś tutaj stałym czytelnikiem Big Grin


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 22-12-2014 00:00

DZIEŃ 23

21 grudnia 2014


Na wstępie chciałbym podziękowac użytkownikowi Kociamber (maestrokoc) który pomógł mi w rozwiązaniu problemu wiecznie blokowanych linków przez FB! Jeszcze raz dzięki! Lol


Dzisiejszy dzień zaliczam do najlepszych w mojej karierze! Pomimo, że pracę zacząłem stosunkowo dość późno bo dopiero o 18:30 to efekty były natychmiastowe, bo w ciągu 1,5 h wpadło 9 leadów Wink Tak jak mówiłem, zablokowane linki tylko pogarszały moje zarobki, odstraszały ludzi i przez to tak mało zarabiałem. Mam nadzieję, że to nie jednorazowy przypadek, tylko przyszła codzienność Heart Zrealizowałem swój kolejny cel, jest wspaniale, oby ustawa 25 grudnia, nie była aż taka straszna jak ją malują, bo nie chcę tak szybko skończyć zarabianie jak zacząłem..

Kolejny cel jaki sobie wyznaczam to 300 zł do końca roku! (30 zł dziennie)
Życzcie mi powodzenia Big Grin


Ile dziś zarobiłem? Huh

[Obrazek: 50-1419202617.jpg]
+1 lead czyli łącznie 55 zł Big Grin



Plany na jutro?
- zarobić tyle samo co dziś albo WIĘCEJ!! Jerk2


CEL DZIENNY : 55 ZŁ / 20 ZŁ


CEL DO KOŃCA ROKU - 251,50 zł / 250 zł - ZREALIZOWANY!

CEL DO KOŃCA ROKU #2 - 0 ZŁ / 300 ZŁ


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - Watoga - 22-12-2014 07:59

No i to mi się podoba ;-)
Teraz sam się cofnij do początku swojego dziennika i porównaj z tym co osiągasz teraz.

Gratuluje samozaparcia i osiągania kolejnych celów.
Powodzenia. Ładny dziennik ;-)


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 22-12-2014 10:43

@Watoga

Na początku gdy zarabiałem nic albo około 10 zł na dzień, dałbym się pociąć za dniówkę w wysokości 20-30 zł. Potem gdy moja dniówka wynosiła/wynosi często ponad 20-30 zł, chciałem bardzo zarabiać 50 zł na dzień. Rozumiesz o co chodzi? Te 50 zł nie zrobiło na mnie AŻ takiego wrażenia mimo, że jeszcze 2 tygodnie temu dałbym się tak jak napisałem pociąć.
Apetyt rośnie w miare jedzenia i gdy dzisiaj moje wyniki spadną pewni będę bardzo na siebie zły, że zarobiłem tak mało. Taka jest moja natura, że chcę więcej i więcej. Ale mimo wszystko cieszę się, że widać gigantyczny progres, uczę się na błędach i znajduję wsparcie tutaj na forum wśród WIELU użytkowników.

Dziękuję za miłe słowa, komentujący ten dziennik również dają mi motywację do dalszej pracy i samodoskonalenia!


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - kasiak - 22-12-2014 15:21

(22-12-2014 10:43)nykkusek napisał(a):  @Watoga

Na początku gdy zarabiałem nic albo około 10 zł na dzień, dałbym się pociąć za dniówkę w wysokości 20-30 zł. Potem gdy moja dniówka wynosiła/wynosi często ponad 20-30 zł, chciałem bardzo zarabiać 50 zł na dzień. Rozumiesz o co chodzi? Te 50 zł nie zrobiło na mnie AŻ takiego wrażenia mimo, że jeszcze 2 tygodnie temu dałbym się tak jak napisałem pociąć.
Apetyt rośnie w miare jedzenia i gdy dzisiaj moje wyniki spadną pewni będę bardzo na siebie zły, że zarobiłem tak mało. Taka jest moja natura, że chcę więcej i więcej. Ale mimo wszystko cieszę się, że widać gigantyczny progres, uczę się na błędach i znajduję wsparcie tutaj na forum wśród WIELU użytkowników.

Dziękuję za miłe słowa, komentujący ten dziennik również dają mi motywację do dalszej pracy i samodoskonalenia!

nastał poniedziałek... oby się to na Tobie zbyt negatywnie nie odbiło ;d


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - 4funsecond - 22-12-2014 15:28

Ale się rozwinąłes :o Dobra robota! Trzymam kciuki Smile


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - VoreCC - 22-12-2014 15:33

Pięknie Wink Ja wciąż borykam się z facebookiem. Zdradzisz jak rozwiązałeś problem blokowania linków?


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - patryk0407 - 22-12-2014 18:08

nykkusek napisałem na PW wczoraj Smile


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 22-12-2014 20:26

@kasiak
No i wykrakałeś! Tylko nie wiem czy to z powodu poniedziałku, czy bardziej tego, że bardzo późno dzisiaj zacząłem + testowałem nowy program.

@4funsecond Dziękuje za miłe słowa! Również śledzę twój dziennik Wink

patryk&vore odpisałem PW Wink