Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! (/Temat-DZIENNIK-PRACY-nykkusek-Kowi11-Jagan-Get-Rich-or-Die-Tryin-102655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - nykkusek - 09-12-2014 07:57

(09-12-2014 07:12)jagan napisał(a):  To chyba żart, że chcesz do końca roku zarobić 150zł Smile Tyle to powinieneś mieć dniówki ale od czegoś się zawsze zaczyna. Na twoim miejscu postawiłbym sobie za realny cel chociaż 500zł Smile

Wiem, że teraz ta dniówka jest duża w porównaniu z celem, jednak jak zaczynałem to jeden lead był problemem Tongue Wolę małymi krokami dążyć do celu niż od razu zakładać jakieś wysokie kwoty Tongue Jeśli dniówka się utrzyma na poziomie 20 zł to 500 jest realne, a z tym bywa różnie u mniee Wink


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - EWENEMENT - 09-12-2014 15:50

No widze że jednak suby maja potencjał Smile Ladnie Ci idzie i zycze przekroczenia celu chociaz trzykrotnie Wink Powodzenia, na pewno będę zaglądał


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - nykkusek - 09-12-2014 16:33

Dziękuje za miłe słowa! Facebook mnie mega wku***a, no ale staram się jak mogę Wink

Ma ktoś jakiś pomysł na w miarę stabilne fake konto? Ile potrzebuje minimum znajomych, przy ~150 dostaje bana na drugi dzień :/


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - jagan - 09-12-2014 16:50

(09-12-2014 16:33)nykkusek napisał(a):  Ma ktoś jakiś pomysł na w miarę stabilne fake konto? Ile potrzebuje minimum znajomych, przy ~150 dostaje bana na drugi dzień :/

Owszem, można się ubezpieczyć wieloma sposobami przeciwko takim blokadom. Głównym jednak problemem ze strony fejsa jest ciągle modyfikowany algorytm oraz jak najsprawniej dociekanie do wszelkiego rodzaju oszustw oraz tworzeniu fake kont od potencjalnie tej samej osoby. Aby to ryzyko zminimalizować najlepiej jest zmieniać MAC karty sieciowej co 1 dzień spamu, korzystać z serwerów VPN, do spamu wykorzystywać inną przeglądarkę niż wykorzystujesz na co dzień oraz często czyścić jej pliki cookies oraz całą historię przeglądania (czyli wszystko co zapisuje fejs na naszym komputerze oraz dopisuje do przeglądarek). Poza tym, spamować z głową, wiadomo że jak walniesz tonę spamu z jednego konta to blokada murowana. Tak czy siak wiele zawarłem dobrego w tej wypowiedzi, do reszty sam musisz dociec metodą prób i błędów tak jak to robiłem kiedyś ja Smile Powodzenia


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - nykkusek - 09-12-2014 17:00

"Aby to ryzyko zminimalizować najlepiej jest zmieniać MAC karty sieciowej co 1 dzień spamu, korzystać z serwerów VPN"

Tego zdania kompletnie nie rozumiem Undecided Mam internet mobilny w PLAY (taki modem na USB w środku karta SIM). Mimo, że wszystko oprócz zmiany MAC i VPN stosowałem i tak dziękuje za odpowiedź! Wink No cóż, chyba czas zakładać masowo konta, bo na razie to mi przynajmniej jedno dziennie spada :/ Jeśli będę "zdesperowany" to chyba swoje real konto przerobię do spamu XD


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - nykkusek - 09-12-2014 22:44

Witam witam witam, dzisiaj bardzo pracowity dzień! Nie pracowałem dzisiaj wcale (ledwo 5 minut) to dzień bardzo owocny Big Grin
Cały czas się rozwijam (DZIĘKUJĘ WIELU UŻYTKOWNIKOM TEGO FORUM!)
Tworzę powoli bazę kont i szykuję się do WIELKIEGO UDERZENIA czyt. jakiejś dniówki powyżej 24 zł beka Jutro raczej nic nie zarobię niestety (brak kont), ale za to w czwartek/piątek coś wpadnie na 100% Tongue

Jeśli ktoś chce mi pomóc w zarabianiu na sub-sms to chętnie posłucham rad i innych sugestii, odwdzięcze się Wink

Ile zarobiłem dzisiaj?

-12 zł bardzo miła konwersja 10% Heart

Plany na następne dni?
- Powiększanie bazy wojskowej do szturmu Jerk2
- POSZERZANIE WIEDZY NT. SUBSKRYPCJI SMS!

Cel na ten miesiąc : 120 zł / 150 zł (ostatnie 30 zł Lol)


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - patryk0407 - 09-12-2014 22:56

Walcz o ostatnie 30zł! Big Grin


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - .::Nicko::. - 09-12-2014 22:57

Powodzenia. Będe zaglądal Smile


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - nykkusek - 09-12-2014 23:34

Dzięki!! Będe walczył jak wściekły byk.. jak bulterier jak.. Tommy Lee Jones w Ściganym! Big Grin


RE: Dziennik pracy - subskrypcje sms - Kowi11 - 09-12-2014 23:51

Powodzenia Smile
Życze największych zarobków Smile