Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj (/Temat-Czynniki-wplywajace-na-pozycje-w-wyszukiwarce-chomikuj-102647)



Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj - robertoos188 - 28-11-2014 22:46

Tak jak w temacie jakie sa czynniki wpływające na pozycje moich plików w wyszukiwarce chomikuj ( bezpośrednio na ich stronie ) nie chodzi mi o wyszukiwarke google, bo nie wiem jak inni to robia ale ich pliki sa na pierwszych albo na wszystkich stronach wyszukiwarki chomikuj, myslałem ze może to chodzi o pozycjowanie i pytalem sie róznych osob co wystawiaja na allegro pozycjowanie, ale oni mi odpisywali ze nie da sie wpłynąc na wyszukiwarke chomikuj za pomoca pozycjowaniem czyli SEO , i tylko pozycjonują prywtne strony, jestem ciekawy jak to inni robią na chomikuj, może ktos wie? czekam na wasze opinie


RE: Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj - Admin - 29-11-2014 11:10

Przenoszę temat.


RE: Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj - wiezaawieza - 29-11-2014 11:49

Pisz u innych homików - reklama twojego chomika
Na jakiejś innej stronie/forum daj linka do pliku...
Im więcej pobrań tym wyżej w wyszukiwarce
1 dzień dodania pliku - 1 pobranie
50 dzień pobrania pliku 2000 pobrań... Czas się też liczy Smile


RE: Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce chomikuj - Jenot - 29-11-2014 18:54

Pewnie te same czynniki co też na innych serwisach społecznościowych. Zarówno przez google jak i przez wyszukiwarkę chomika. Nie wiadomo też czy jedno z drugiego nie czerpie informacji. Np google uwzględnia wynik wyszukiwarki chomika.
W samym profilu chomika Twojego na tej samej zasadzie co na innych profilach czyli przede wszystkim ile linków do tego prowadzi. Nie chodzi tylko o linki z zewnątrz na poszczególne filmy na chomiku ale podlinkowanie wewnątrz. Tzn z różnych podstron chomikuj.pl aby prowadziło jak najwięcej linków. Wszędzie gdzie się skomentuje, obserwuje i różne inne rzeczy to pokaże Twój profil, tzn link do Twojego profilu i wszystkich materiałów. To co tam jest określane jako: zaprzyjaźnione i polecane chomiki. Tu jak i na innych społecznościówkach zawsze tych polecanych i subskrybowanych oraz polecających i subskrybujących - to jest ważne.
To wszystko są linki wewnętrzne - drogi po których poruszają się roboty. Im bardziej rozbudowany system powiązań tym lepsza jego ocena.
Ogólnie im mieć lepszy profil, bardziej wartościowy, bardziej odwiedzany i używany przez ludzi tym roboty google czy wyszukiwarka chomika sama oceni, że to musi być dobre - zaufanie ludzi poprzez linki