Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekać dłużej, czy odpuścić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czekać dłużej, czy odpuścić? (/Temat-Czekac-dluzej-czy-odpuscic-102640)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - piocar - 10-12-2014 23:03

Monitorujesz jakoś pozycje swojego bloga? No i wiadomo, że GSA bez dobrej listy jest nie wiele warty, ustawienia też robią swoje.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - batman - 10-12-2014 23:31

A znacie program nabijajacy odwiedziny na filmik yt taki dzialajacy?


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 11-12-2014 20:55

Pozycję bloga monitoruję wyłącznie poprzez... Analytics oraz Webmaster Tools. Nic więcej.

Cholera! Wiem, że ludzie z chęcią pobierają pliki ze strony (1 lead na 3 wejścia, lub konwersja na poziomie 30% się zdarza), no ale ruch leci przede wszystkim na stronę główną, a wczoraj masa wejść (tysiące) była na /xmlrcp.pho, a ciągle w statystykach przoduje podstrona z rejestracją/logowaniem...
Czy naprawdę ktoś próbuję wbić się na bloga? pokerface


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - piocar - 12-12-2014 15:34

Co do tego wbijania, to takie ataki na WP to norma. Na stronach, które mam obowiązkowe wtyczki to: Wordfence Security i Stop spammers. Ostatnio miałem sytuację, że ktoś próbował się zalogować przez 4h(jakiś atak). Polecam jeszcze cloudflare i masz z głowy te sprawy.

Skoro ruch leci na główną to podstrony są daleko w gugl. Może je zoptymalizuj pod dane słowa kluczowe, ew. pozycjonuj, zadbaj o wewnętrzne linkowanie.

Nie wiem jak inni ale jak odpalam jakikolwiek projekt, który czerpie ruch z google to monitorowanie pozycji słów kluczowych to podstawa. Bez tego nie wiesz na czym się bardziej skupić, a co już ładnie siedzi w topie.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 17-12-2014 20:59

Ja niestety tak nie robię, bo tak czy siak stosuję troszkę inne metody (pozycjonowanie, bądź co bądź, strony głównej - posty tylko w postaci WEB 2.0 lub backlinków).

Ostatnio wpadło pobranie za 10$, jednak od tego czasu parę dni czystki. Są wejścia, ruch teoretycznie rośnie (a raczej się waha), wejść ponad 100/150 na dzień i... tyle.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 02-01-2015 21:05

Hej wszystkim.

Niestety zmuszony jestem podzielić się informacją, jakoby blog w ogóle się nie pozycjonował, wręcz przeciwnie. Jednym słowem tragedia, cały czas zdobywam backlinki i dupcia blada Smile
Nie wiem co mam robić.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - AirBourne - 05-01-2015 15:31

YouTube wystarczy Smile Jak odkryjesz w jaki sposób opisywać filmiki na YT - 1 stronę masz bez żadnego wysiłku (u mnie tak jest). Jesli potrzebujesz pomocy, to wal na gg: 2743504

P.S

Jeśli ktoś ma flagbota do yt + konta do sprzedania niech też pisze Smile


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - zawisza - 28-02-2015 14:19

Nisze pewnie masz słabe


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - michu12345 - 08-03-2015 17:18

Dobra nisza na yt, w opisie link do bloga. Pare takich filmików i blog powinien się rozkręcić


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - s_matysik - 08-03-2015 17:36

Zacznij pozycjonować pod tak zwaną "atomową piłkę" - czyli pozycjonuj każdy wpis pod każdą niszę - ruch i zarobki na pewno będą większe