Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekać dłużej, czy odpuścić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czekać dłużej, czy odpuścić? (/Temat-Czekac-dluzej-czy-odpuscic-102640)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - jarekb321 - 03-12-2014 21:27

@[Klin] co to znaczy scrapować? I co to jest szablon ze spintaxem?


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - 4funsecond - 03-12-2014 21:37

A jeśli ktoś jednak woli robić swoje zapraszam na sygne Big Grin


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Klin - 03-12-2014 22:17

(03-12-2014 21:27)jarekb321 napisał(a):  @[Klin] co to znaczy scrapować? I co to jest szablon ze spintaxem?

Ja daje tylko wedke, Wy lowicie ryby. Wszystko masz w google Smile

Zreszta teraz jestem na telefonie wiec i tak nie mam mozliwosci wygodnego rozpisania tego


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - warzyw12 - 05-12-2014 14:22

(03-12-2014 21:27)jarekb321 napisał(a):  @[Klin] co to znaczy scrapować? I co to jest szablon ze spintaxem?


Zawsze mnie zastanawiało jak niektórzy chcą zarabiać w internecie jednocześnie nie posiadając podstawowych umiejętności jego obsługi.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - dulczas - 05-12-2014 20:29

(05-12-2014 14:22)warzyw12 napisał(a):  
(03-12-2014 21:27)jarekb321 napisał(a):  @[Klin] co to znaczy scrapować? I co to jest szablon ze spintaxem?


Zawsze mnie zastanawiało jak niektórzy chcą zarabiać w internecie jednocześnie nie posiadając podstawowych umiejętności jego obsługi.

Zawsze ciekawiło mnie jak najlepsi zaczynali Wink pomyśl co napisałeś, uczy się, pewnie już wygooglował i wie, po sie spinasz.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 08-12-2014 19:04

Co do mojej sytuacji... Blog poszedł w górę, wpadają pobrania (czasem 2$ dziennie, czasem 50 centów), na razie stabilnie - ale na ahrefsie mam 2 backlinki Xpokerface Było ich 6, teraz zostały 2 i nie mam pojęcia, czy mam się tym przejmować, czy też nie...


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - piocar - 08-12-2014 20:19

Ahrefs nic do twoich pozycji nie ma. To że nie ma ich w narzędziu do sprawdzania linków nie znaczy, że googlebot po nich nie przejechał. Może twoje linki nie są zaindexowane no i tak btw ale pozycji na hacki to się paroma linkami nie robi, chyba, że masz dobre zaplecze.

Pisałeś, że dwa lata temu dało się tak nieźle zarobić ale od tego czasu wiele w algo się pozmieniało.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 08-12-2014 20:24

Wiem, że dużo się zmieniło, oj wiem Sad

Obecnie staram się budować zaplecze na darmowych, dostępnych dla każdego stronach WEB 2.0, taka moja taktyka do końca roku przynajmniej.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - piocar - 08-12-2014 21:33

I to już jest jakaś strategia, takie zaplecze możesz wrzucić do SER'a jak Tier 1 i fajnie podlinkować. Polecam budowanie zaplecz jak normalnych stron przeznaczonych dla użytkownika tyle, że mniejszych(na nich również możesz zarabiać)


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 10-12-2014 21:33

GSA muszę sobie jakoś ogarnąć, chociażby pod delikatne backlinkowanie strony...

I ciągnąc temat dalej - według Analytics mam bardzo duży poziom odrzuceń (60%), teoretycznie wiele to w przypadku takiej strony nie znaczy, ale jednak - w poprzedniej przygodzie miałem blisko 20% mniej odrzuceń.

No a z zarobkami nadal krucho. Przez trzy dni 0$, dzisiaj ledwo 15 centów. Ehh, powoli zaczynam tracić wiarę smutny