Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekać dłużej, czy odpuścić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czekać dłużej, czy odpuścić? (/Temat-Czekac-dluzej-czy-odpuscic-102640)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 02-12-2014 10:47

(29-11-2014 00:52)ErgePL napisał(a):  Rozkręci się albo dajesz jakieś nisze których nie wypromujesz bez wkładu troche większych $$$. Np. tekst jest twój, wszystko Twoje tylko jak dasz nisze np. Clash of Clans, Boom Beach to nawet nie licz, że pojawi się w google nawet na 5-tej stronie.
Nagrywaj filmy z hackami, promuj je to i strona sie wypromuje - wiem co mówie. Smile

Wszyscy mówią by właśnie nagrywać filmy i wstawiać na YouTube a jeśli człowiek nie umie to aby wrzucał filmy innych, ciekawe jak Wy to robicie. Tongue

Ze dwa dni temu założyłem sobie konto właśnie na YouTube z nazwą identyczną jak mój blog, dzisiaj wchodzę i mam tam komunikat, że konto zostało zawieszone z powodu wielu poważnych naruszeń zasad w dziale gry.
A co dodałem? Film z modem traktora do Farming Simulator 2015..
To moje już 3 konto zawieszone/usunięte.. Także zarobek dzięki filmom nie jest dla mnie i wielu innych nie mających szczęścia. Są filmy z hackami mające po 20k wyświetleń i wiszą nadal..


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - ErgePL - 02-12-2014 11:07

Nie poddawaj się, bany są zawsze i każdy je dostaje. Też je dostaje. Zazwyczaj podpierdzielam komuś film i dodaje po 15 na konto bo jak jest zawieszone filmy nie znikają. Wink Oprócz tych zgłoszonych.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 02-12-2014 16:50

No tak z tym, że potem ciężko znowu wybić swój film jeśli był jednym z pierwszych i najczęściej oglądanych jeśli już jest masa takich samych po xx tysięcy wyświetleń.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 02-12-2014 19:23

Okej - coś się rusza. Backlinków jak nie było, tak nie ma, ale strona ładnie wygląda w "dużym G" pod jedną frazą. Z tego też wpadają pobrania i jest już blisko 100UU dziennie (liczba rośnie).
Puszczę coś ogarniętego w GSA - bez spamu, parę linków. Zobaczymy.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 02-12-2014 20:33

Co to jest to GSA? Nikt nie chce wytłumaczyć..


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - makingmoney - 02-12-2014 21:00

...


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 02-12-2014 22:16

No cóż mimo, że jestem tutaj niemal stałym bywalcem tak w świecie zarobków na PPA i YouTube cały czas się uczę i jestem - świeżak. Dzięki za wytłumaczenie. Smile


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Klin - 02-12-2014 23:28

Zdobywasz Mass Video Blaster, UtubeDemon, dobre prywatne proxy. Kupujesz duza ilosc kont YT. Scrapujesz sobie liste pod popularnymi keywordami np hack, cheats pod kryterium - ostatnio dodane. Pobierasz masowo filmy konkurencji, zmieniasz ich kod MD5 zeby YT nie wykryl duplikatu. Przygotowywujesz sobie szablon ze spintaxem, tworzysz masowo opisy do kazdego z filmow. Uploadujesz filmy w duzej ilosci na YT za pomoca Mass Video Blaster'a. Podziwiasz efekt. Mozesz sie wspomoc komentarzami pod popularnymi filmami (masowe komentarze - UtubeDemon).

Stawiasz wszystko na dobrym serwerze i masz pol automat. YouTube jest Twoje.

Pozdrawiam


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Kaspirek - 03-12-2014 00:45

Ale prosto opisane klin Smile
GJ trzeba spróbować Big Grin


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 03-12-2014 00:47

(02-12-2014 23:28)Klin napisał(a):  Zdobywasz Mass Video Blaster, UtubeDemon, dobre prywatne proxy. Kupujesz duza ilosc kont YT. Scrapujesz sobie liste pod popularnymi keywordami np hack, cheats pod kryterium - ostatnio dodane. Pobierasz masowo filmy konkurencji, zmieniasz ich kod MD5 zeby YT nie wykryl duplikatu. Przygotowywujesz sobie szablon ze spintaxem, tworzysz masowo opisy do kazdego z filmow. Uploadujesz filmy w duzej ilosci na YT za pomoca Mass Video Blaster'a. Podziwiasz efekt. Mozesz sie wspomoc komentarzami pod popularnymi filmami (masowe komentarze - UtubeDemon).

Stawiasz wszystko na dobrym serwerze i masz pol automat. YouTube jest Twoje.

Pozdrawiam

Solidnie opisane, dzięki! Smile