Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Import z Chin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja - Import z Chin (/Temat-Inwestycja-Import-z-Chin-102613)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Inwestycja - Import z Chin - pixel21 - 16-07-2015 17:13

Ostatnie pytanie. Przy zamówieniu większej paczki przez china post air mail miał ktos naliczone cla i te podatki ? Jezeli tak to jaka jest ich wartość. Chce po prostu wiedzieć ile dolarów mogą mi "dowalić" do takiej przesyłki.


RE: Inwestycja - Import z Chin - Dymkul - 16-07-2015 18:14

(16-07-2015 17:13)pixel21 napisał(a):  Ostatnie pytanie. Przy zamówieniu większej paczki przez china post air mail miał ktos naliczone cla i te podatki ? Jezeli tak to jaka jest ich wartość. Chce po prostu wiedzieć ile dolarów mogą mi "dowalić" do takiej przesyłki.

Vat z reguły jest to 23% wartości towaru, na część produktów obowiązuje stawka 8%.

A cło jest różne w zależności od przedmiotów musisz szukać stawek w internecie.


RE: Inwestycja - Import z Chin - Patrykovski123 - 28-08-2015 23:35

Mam pytanie do autora. Mogę prosić link do strony/sklepu allegro na PW. Pozdrawiam!


RE: Inwestycja - Import z Chin - szpara - 05-09-2015 10:11

Oczywiście, że nie.
Nie potrzebuje konkurencji na allegro, z racji tego że jest bardzo mała a czasem wogóle jej nie mam to nie mówię publicznie czym handluje, bo zaraz byłoby tego 10x więcej na allegro i ceny byłby tak niskie że nie opłacało by mi się tym handlować, a takto sam ustalam cene Wink


RE: Inwestycja - Import z Chin - Matovy - 14-10-2015 16:13

Ktos z was wie jak jest z przesylkami do Wielkiej Brytanii i jaka jest polityka ebaya jesli chodzi o niewielka ilosc przedmiotow na aukcjii?


RE: Inwestycja - Import z Chin - ravsk8 - 14-10-2015 21:38

Szpara a ile sztuk max zamawiasz w paczce ???


RE: Inwestycja - Import z Chin - Raster96 - 14-10-2015 22:11

(29-11-2014 12:02)szpara napisał(a):  dzieki edikiu za linka, właśnie zabieram się za lekture Wink
Co do przesyłki, aktualnie zamówiłem towar za 150$ i mam darmową wysyłke dhlem Smile
więc da się trafić wysyłke kurierem i za free ale trzeba zamowić wiekszą ilość towaru.
Co do telefonu z chin, to temat nie dla mnie, nie chce się bawić w chińską elektronie Smile
A to czasem nie jest najlepszy biznes? Pamiętam jak kupowałem telefon - Lenovo a820. W Polsce chodził po 800-900 zł, a z Chin można było go sprowadzić za nieco ponad 400-500 zł. Popyt na takie telefony na pewno jest spory, bo mają bardzo dobre specyfikacje i są o wiele tańsze w porównaniu telefonów znanych marek o podobnych specyfikacjach.


RE: Inwestycja - Import z Chin - Betdnia.pl - 15-10-2015 10:35

(14-10-2015 22:11)Raster96 napisał(a):  
(29-11-2014 12:02)szpara napisał(a):  dzieki edikiu za linka, właśnie zabieram się za lekture Wink
Co do przesyłki, aktualnie zamówiłem towar za 150$ i mam darmową wysyłke dhlem Smile
więc da się trafić wysyłke kurierem i za free ale trzeba zamowić wiekszą ilość towaru.
Co do telefonu z chin, to temat nie dla mnie, nie chce się bawić w chińską elektronie Smile
A to czasem nie jest najlepszy biznes? Pamiętam jak kupowałem telefon - Lenovo a820. W Polsce chodził po 800-900 zł, a z Chin można było go sprowadzić za nieco ponad 400-500 zł. Popyt na takie telefony na pewno jest spory, bo mają bardzo dobre specyfikacje i są o wiele tańsze w porównaniu telefonów znanych marek o podobnych specyfikacjach.

Tak tylko w internecie jest pełno recenzji na temat chińskich telefonów a po drugie to multum jest tego na allegro


RE: Inwestycja - Import z Chin - Krymi - 15-10-2015 13:46

... telefonów z chin się nie za bardzo opłaca, gdyż większość to są naprawiane tzn. nowiutka obudowa, ekran, ale ze starymi częściami w środku (zazwyczaj od innych telefonów), a poza tym to jest sprzedaż podrobionego towaru (szajsung, lenovo itp.). Ja na Twoim miejscu poszedł bym w odzież jak kupujesz 1000 sztuk np. koszulek to Ci wychodzą może po 2-4zł/szt, sprzedasz po 15zł i już masz zarobku w chuj Smile


RE: Inwestycja - Import z Chin - szpara - 15-10-2015 23:20

(14-10-2015 21:38)ravsk8 napisał(a):  Szpara a ile sztuk max zamawiasz w paczce ???

ja nie ustalam ile będzie w paczce, zamówiłem ostatnio 100 sztuk pewnego produktu który przyszedł do mnie pocztą, dostałem 10 paczek po 10 szt.
Co lepsze przez caly tydzien odbieralem paczki bo np. w poniedzialek przyszly 4, wtorek 2 etc.



Ogólnie z elektroniką z chin trzeba uważać, raz dostaniemy coś co śmiga dobrze albo totalny crap, ja staram się unikać elektroniki bo poprostu nie mam zamiaru użerać się potem z klientami, bo coś jest nie tak etc.


Co do ubrań, na DHgate codziennie jest "daily deals" można tam znależć ubrania w naprawde dobrych cenach, ale większość to podróbki, dla testu zakupiłem jedną sukienke za 30 zł, ogólnie spoko jest tylko że ma metke firmy z londynu która ma sukienki po 300-500zł.

Wracając do elektroniki, ostatnio zamówiłem dla siebie zegarek na ręke za śmieszne 20 zł, wykonanie jest naprawde spoko, pasek ładny wszystko cacy, tylko po 2 tygodniach zaczął "za wolno" działać, np mija godzina a na nim 55min, może to wina bateri choć wątpie. Rozmyślałem nad biznesem z zegarkami ale jeżeli mają tak działac to bezsensu, nie ma co robić sobie nie potrzebnych problemów.


Jeżeli ktoś serio myśli nad biznesem związanym z towarem z chin to polecam sex zabawki. Już mówię dlaczego, bardzo dużo ludzi kupuje owe zabawki np na allegro, bo się wstydzą iść do sex shopu, na dhgate jest pełno tego w bardzo dobrych cenach.
W zeszłym miesiącu w TOP SELL na allegro, drugie miejsce miała "kobieca zabawka" 980 sztuk sprzedanych w ciągu miesiąca. Więc widać że biznes nie głupi.

Pozdrawiam.