Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Landing Page GTA V PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Landing Page GTA V PC (/Temat-Landing-Page-GTA-V-PC-102592)



Landing Page GTA V PC - Roro - 27-11-2014 22:40

1.Nazwa przedmiotu : Landing Page GTA V PC
2.Opis przedmiotu : Landing page dostosowany do gry GTA V. Jak wiadomo już niedługo premiera !
3.Zdjęcia : Poniżej
4.Kontakt : PW lub GG : 50122595
5.Cena : 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mBank / Getin lub automatyczny PayPal : kliknij tutaj lub standardowa płatność PayPal.




W momencie zakupu poprzez PayPal po potwierdzeniu płatności automat podaje link do pobrania ( aktywny 24h ).

Na wszelkie pytania odpowiem w tym temacie.

Link do screena : http://mecze-24.pl/gta.jpg

[Obrazek: gta.jpg]


RE: Landing Page GTA V PC - raluh - 28-11-2014 07:14

Oooops [link] Jakby ktoś chciał za darmo, myśle że przerobienie headera i napisanie kilku słów nie jest warte 20 zł Smile


RE: Landing Page GTA V PC - Szrejter - 28-11-2014 10:05

Up, jak to mówią Polak Polaka zawsze oskubie Wink


RE: Landing Page GTA V PC - Roro - 28-11-2014 11:00

(28-11-2014 07:14)raluh napisał(a):  Oooops [link] Jakby ktoś chciał za darmo, myśle że przerobienie headera i napisanie kilku słów nie jest warte 20 zł Smile

1. Mój lay nie pochodzi z tamtej strony.
2. Nawet jeśli wprowadziłem zmiany - to jednak mi się to chciało zrobić i wystawić na forum - nie Tobie
3. Są tutaj szablony ~100zł które mają dodane raptem 4 linijki kodu w headerze.

Nikt nie prosił o opinię.


RE: Landing Page GTA V PC - Klin - 28-11-2014 11:46

Tutaj musze sie zgodzic z Roro. Prawie kazdy virall script ktory byl sprzedawany na forum jest taki sam, roznica polegala na zmianach kosmetycznych. Idac dalej tym rozumowaniem musielibysmy pozamykac wiele tematow.


RE: Landing Page GTA V PC - stoki - 28-11-2014 21:09

czepiacie sie a nikt nie kazal wam kupowac LP ale zapewniam was ze sa ludzie ktorzy sa lewi ewentualnie leniwi i zaplaca za czyjas prace wlozona w przerobienie gotowego thema. Niepotrzebnie tylko Roro podawal o jaka nisze chodzi bo przez to troche bedzie spalona, mogl zamazac screena i oddac do tutora do oceny


RE: Landing Page GTA V PC - daniel42na - 28-11-2014 21:29

(28-11-2014 11:00)Roro napisał(a):  1. Mój lay nie pochodzi z tamtej strony.
2. Nawet jeśli wprowadziłem zmiany - to jednak mi się to chciało zrobić i wystawić na forum - nie Tobie
3. Są tutaj szablony ~100zł które mają dodane raptem 4 linijki kodu w headerze.
1.Przecież wyraźnie to widać, że pochodzi z tamtej lub innej strony, udostępniającej tą darmówke.
3.Nie zauważyłem, ale jeśli są to prosze o zgłoszenie a nie naśladowanie. Nie tolerujemy takich tematów i sprzedawców.


(28-11-2014 11:46)Klin napisał(a):  Tutaj musze sie zgodzic z Roro. Prawie kazdy virall script ktory byl sprzedawany na forum jest taki sam, roznica polegala na zmianach kosmetycznych. Idac dalej tym rozumowaniem musielibysmy pozamykac wiele tematow.
Wszystkie "viral scripty" od sprzedawców, którzy mają wątpliwe pojęcie o tym co sprzedają, lub po prostu je kopiują lądują w koszu. Prosze o zgłaszanie takich tematów, oraz podobnych w których sprzedawane są wątpliwego pochodzenia towary czy usługi.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.