Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania (/Temat-1-za-REF-na-Paidverts-do-zainwestowania-102585)

Strony: 1 2 3


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 29-11-2014 19:04

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH!!! Już jestem Smile prosze do mnie pisać na gg. Zaraz wszystkim poodpisujeSmile


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - darmoweprobki - 30-11-2014 11:42

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów.
Zapisałam się z reflinka,napisałam priv,czekałam na odpowiedź 1 dzień,potem nalegał żebym pisała na gg a że nie posiadam że wręcz twierdził że to jest jedyny kontakt z nim i chciał żebym pobrała coś co mi jest niepotrzebne.
Na próbę kliknęłam po zapisie 2 reklamy, potem czekałam na 1$ na start w PV zgodnie z tym co jest w temacie, nie otrzymałam.
Mało tego zostałam cytuję z góry oskarżona że chcę go na pewno "okraść" i że tego dolara aż 3 zł chce sobie wziąć.
Chciałam zarabiać na PV ale przez niego nie będę, a miałam się zapisać do kogoś innego a tak to mi zablokował zapis.


Odp: RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - Lamojednorożec - 30-11-2014 11:58

(30-11-2014 11:42)darmoweprobki napisał(a):  Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów.
Zapisałam się z reflinka,napisałam priv,czekałam na odpowiedź 1 dzień,potem nalegał żebym pisała na gg a że nie posiadam że wręcz twierdził że to jest jedyny kontakt z nim i chciał żebym pobrała coś co mi jest niepotrzebne.
Na próbę kliknęłam po zapisie 2 reklamy, potem czekałam na 1$ na start w PV zgodnie z tym co jest w temacie, nie otrzymałam.
Mało tego zostałam cytuję z góry oskarżona że chcę go na pewno "okraść" i że tego dolara aż 3 zł chce sobie wziąć.
Chciałam zarabiać na PV ale przez niego nie będę, a miałam się zapisać do kogoś innego a tak to mi zablokował zapis.
To usuń konto, co za problem?


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 30-11-2014 12:40

(30-11-2014 11:42)darmoweprobki napisał(a):  Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów.
Zapisałam się z reflinka,napisałam priv,czekałam na odpowiedź 1 dzień,potem nalegał żebym pisała na gg a że nie posiadam że wręcz twierdził że to jest jedyny kontakt z nim i chciał żebym pobrała coś co mi jest niepotrzebne.
Na próbę kliknęłam po zapisie 2 reklamy, potem czekałam na 1$ na start w PV zgodnie z tym co jest w temacie, nie otrzymałam.
Mało tego zostałam cytuję z góry oskarżona że chcę go na pewno "okraść" i że tego dolara aż 3 zł chce sobie wziąć.
Chciałam zarabiać na PV ale przez niego nie będę, a miałam się zapisać do kogoś innego a tak to mi zablokował zapis.

(30-11-2014 11:58)Lamojednorożec napisał(a):  
(30-11-2014 11:42)darmoweprobki napisał(a):  Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów.
Zapisałam się z reflinka,napisałam priv,czekałam na odpowiedź 1 dzień,potem nalegał żebym pisała na gg a że nie posiadam że wręcz twierdził że to jest jedyny kontakt z nim i chciał żebym pobrała coś co mi jest niepotrzebne.
Na próbę kliknęłam po zapisie 2 reklamy, potem czekałam na 1$ na start w PV zgodnie z tym co jest w temacie, nie otrzymałam.
Mało tego zostałam cytuję z góry oskarżona że chcę go na pewno "okraść" i że tego dolara aż 3 zł chce sobie wziąć.
Chciałam zarabiać na PV ale przez niego nie będę, a miałam się zapisać do kogoś innego a tak to mi zablokował zapis.
To usuń konto, co za problem?

Chodziło tutaj o sprawdzenie czy Ref link działa. Dziewczyna cały czas była opryskliwa i o wszystko czepiała. Po porstu nie wyszło i również ostrzegam.

Cała tranzakcja z tym użytkownikiem wyglądała na zasadzie, że "i tak mnie nie zadowolisz frajerze":) prosiłem również o kulturalny język w wiadomościach, ponieważ jestem osobą kulturalną. Cóż...

Zapraszam dalej innych! Smile


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - darmoweprobki - 30-11-2014 14:01

Uwaga zaraz zamieszczę tutaj screeny z rozmów i sami ocenicie czy byłam opryskliwa i nie użyłam w rozmowie z tą osobą słowa "frajerze" które mi zarzuca a to już przegięcie...
1$ do teraz nie otrzymałam.


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 30-11-2014 14:12

(30-11-2014 14:01)darmoweprobki napisał(a):  Uwaga zaraz zamieszczę tutaj screeny z rozmów i sami ocenicie czy byłam opryskliwa i nie użyłam w rozmowie z tą osobą słowa "frajerze" które mi zarzuca a to już przegięcie...
1$ do teraz nie otrzymałam.

Nie czytasz ze zrozumieniem tak jak w wiadomościach. Wrzucaj co chceszSmile


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 05-12-2014 10:47

Bardzo dużo ludzi do mnie nie napisało po rejestracji! Pisać! PaidVerts już działa i można wpłacać 1$!


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - Adriano42 - 10-12-2014 21:50

Aktualne?

Dajesz 1$ czy 1,37$? Bo to różnica potrzebne z tego co wiem 1,37$ bo jest opłata jeszcze za PayPala.


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 10-12-2014 22:42

Jeszcze aktualne, ale powoli zwijam interes. Ludzie rejestruja sie, ale nie chce im sie klikac Smile

Daje 1,37


RE: 1$ za REF na Paidverts do zainwestowania - SurpriseYT - 14-12-2014 23:58

KONIEC Smile napisze jutro o jednym dzieciaku jak mnie oszukiwał! Big Grin

Juz nie daje dolarówSmile