Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay (/Temat-Szukam-Osoby-ktora-miala-kiedys-nick-GreenDay-102561)



Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - Radi98 - 27-11-2014 16:01

Szukam osoby, która miała kiedyś nick GreenDay ale została zbanowana a potem miała konto D42.OI i teraz jest nieaktywna, bo może ma inne konto albo wgl już konta nie używa jeśli czytasz to ty napisz na PW potrzebuję, abyś potwierdził mi konto na fb, jest dla mnie ważne napisz proszę Wink


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - WeberHost.pl - 27-11-2014 17:55

GreenDay oszukał w czasie jego aktywności jednego z naszych administratorów udzielających się na tym forum.

Nie polecam tego użytkownika.


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - Radi98 - 27-11-2014 18:22

Nie obchodzi mnie czy kogoś oszukał czy jak, ale potrzebuję weryfikacji konta fb, które mi już weryfikował i sprzedał i nie oszukał mnie.


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - WeberHost.pl - 27-11-2014 18:57

W takim razie go nie ma już na forum.


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - xardas1020 - 27-11-2014 19:02

(27-11-2014 18:57)WeberHost.pl napisał(a):  W takim razie go nie ma już na forum.

może być na forum ktoś kto go zna, ma kontakt np na gg i przekaże jemu lub autorowi tematu informację jak się z nim skontaktować


posty nabijasz i off robisz w temacie


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - sheko12 - 27-11-2014 19:05

Mam do niego GG jak chcesz, ale nieaktywne od pwnego czasu.


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - marcel_kk - 27-11-2014 19:17

@[Radi98] ja ma informacje na temat GreenDay - D42.OI
Zapraszam na GG, numer znasz.


RE: Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - Radi98 - 04-12-2014 22:59

do zamk.


Szukam Osoby, która miała kiedyś nick GreenDay - daniel42na - 04-12-2014 23:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.