Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 27-11-2014 13:58

Witam wszystkich odwiedzającychSmile

Nazywam się Damian i postanowiłem bliżej przyjrzeć się opcjom binarnym. Zanim napiszę jak dotarłem do OB, wspomnę kilka słów o samym sobie.
Jestem pasjonatem kolarstwa górskiego, fotografii ulicznej i rozwoju osobistego. Natura stworzyła mnie pędzącym zawsze pod prąd, podążającym nieprzetartymi ścieżkami i pragnącym odkrywać za każdym razem coś nowego. Więcej o mnie można przeczytać chociażby na mojej stronie podanej w profilu Wink.

Wcześniej zarabiałem na PPA, Smsach, skracaczach i udostępnianiu zdjęć. Blogi, fanpage i spam jak się tylko dało. Nisze będące ciągle popularne oraz jednorazowe wydarzenia i tak to jakoś leciało. Nuda, monotonia, wypalenie? Przynajmniej jedna z tych opcji jest poprawna i poszukuje zmiany.
Przyglądałem się dziennikom opcji binarnych wcześniej ze zdziwioną miną, co ludzie w tym widzą. Aż pewnego razu zaglądnąłem głębiej i tak oto jestem.

Jako, że moje doświadczenie jest niemal zerowe, a przygodę zacząłem w tym miesiącu dopiero (list 2014) to swoje pierwsze kroki będę stawiał na koncie demo (spotoption). W miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia będę rozglądał się za przeniesieniem się na realną platformę.

Możliwe, że konto demo koloryzuje wyniki i szczerze mówiąc patrząc na dzisiejszy świat nie zdziwiłoby mnie to szczegółnie Wink. Ale do nauki nic lepszego raczej nie znajdę.

Każdego inwestycyjnego dnia będę zamieszczał post, bez względu na to czy będę na plusie czy minusie.

Dziennik zakładam mając już kilka dni inwestowania za sobą. Podawane ceny są w dolarach. Oto ich lista:
19.11.14 - 45,2
20.11.14 - 75,8
21.11.14 - 258,12
22-23.11.14 - brak inwestycji
24.11.14 - 359,55
25.11.14 - 201
26.11.14 - 393,84

Początkowy stan konta: 50 000
Aktualny stan: 51 287.61


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - tymbanan - 27-11-2014 14:12

Powodzenia, można wiedzieć na jakim koncie demo grywasz? Sam uważam, że najlepiej od tego zacząć i poszukuje również dla siebie Smile.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 27-11-2014 14:15

Spotoption.com, napisałem w poprzednim poście Smile
Zanim założyłem tam troche poszperałem w internecie i ta opcja wygląda na to, że jest warta uwagi. Szkoda tylko, że platforma ma opóźnienia czasem, przez co grając na 60 sekund można się zdziwić Wink.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Krakersik - 27-11-2014 14:18

Ja polecam eXbino jako platforma treningowa. Dają bonus 100PLN który po zarobieniu 1000PLN daje się wypłacić. Trzeba tylko obrócić kasę za 3K. Ja mam pierwszą przygodę z opcjami i zamiast bawić się w demo bawię się tutaj. Trzy celne obstawienia i stan konta wynosi 217,50 PLN Big Grin


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 27-11-2014 14:27

Podchodzę do tego na spokojnie, bez pośpiechu. Do szybkiego zarobku dobry jest napad lub totolotek dla tych co sumienie mają Big Grin.
O exbino czytałem i jest to jedna z późniejszych opcji przy przenoszeniu się na realną platformę. Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 27-11-2014 20:05

Mimo, że dzisiejszy dzień zakończyłem z rekordowym wynikiem to nie jestem z niego zadowolony. Tak nie mogę grać aby górę wzięły emocje. Po wylaniu kubła zimnej wody na głowę, wszystko wróciło do normy.
Zazwyczaj grałem realnymi kwotami, takimi jakimi mógłbym realnie dysponować. Dzisiaj trochę mnie poniosło.
Kolejna dzień, kolejna lekcja Wink.


Wygranych - 16

Przegranych - 16
Remisy - 2

Bilans dnia - 2508,18
Stan konta - 53792,29
[Obrazek: 0u1L8RF.jpg]


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Rafiks1992 - 27-11-2014 20:10

no raczej nie za szybko bedziesz mogl stawiac po 1k dolcow na opcje ;d

tak czy inaczej to normalne ze rekordowy dzien bo masz rekordowe stawki Wink moim zdaniem powinienes jednak to odpuscic i stawiac tak jakbys realnie stawial, nauczy Cie to pewnego myslenia sam sie przekonasz o czym mowie jak juz Ci wejdzie w nawyk Wink tak czy inaczej powodzenia


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Maersk - 27-11-2014 20:20

Grasz po 1000 dolarów? Mało realne. Nie dziw się jak będziesz miał tysiące dolarów zarobku dziennie Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 27-11-2014 20:21

Mam nadzieje, że to tylko taki jednodniowy wyskok był Wink.
Dzięki za radę Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 28-11-2014 20:22

Dzisiejszy dzień to testowanie różnych podejść do wykresów. Jak się okazało nie były one zbyt owocne, ale pod koniec dnia znalazłem Coś co może pomóc mi rozgryźć ten temat. Jak będzie to dla mnie pomocne okaże się dopiero w poniedziałek.
Weekend wolny od obstawiania, będę miał czas na czytanie książek. Na pierwszy ogień "Analiza techniczna rynków finansowych" Murphy'iego. Gdy już ją strawię to następna w kolejności jest "Swiece i inne japonskie techniki analizowania wykresow" Nison'a.

Miałem plany aby wejść w realne stawianie kasy od początku przyszłego roku. Im bardziej się rozglądam i dostrzegam ogrom informacji jaką trzeba przetworzyć na wiedzę, to tym bardziej okres wejścia do realnej platformy się wydłuża.
Podchodzę do tego jednak na spokojnie i bez pośpiechu. Skoro można było siedzieć 6 klas w podstawówce, 3 w gimnazjum i 4 w technikum, a do tego próbować liznąć innych kierunków w dwóch policealnych szkołach, to przykładowo rok nauki opcji binarnych zdaje się tylko chwilą Wink.

Wygranych - 2
Przegranych - 9

Bilans dnia - -119,75
Stan konta - 53672,54