Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać? (/Temat-Jak-zarabiac-102527)

Strony: 1 2


Jak zarabiać? - karol9919 - 26-11-2014 22:33

Witajcie. Nie wiedziałem jaki dać temat facepalm Otóż mój tata ma swoją firmę budowlaną, no i teraz zbliża się zima i ciągle jest w domu, ponieważ nie ma za bardzo pracy w tej branży o tej porze roku. I pytał jak on też może zarobić, ale mój tata ma już prawie 50 lat i nie za bardzo zna się na komputerach. Znaczy obsługiwać umie, przeglądać strony itp., ale nie założyłby pewnie bloga ani jakiejś strony. Więc jak on mógłby zarabiać? Myślałem nad inwestycjami, ale potrzeba trochę kasy do tego oraz o bukach. Kiedyś w młodości coś tam grał, więc może mu by było łatwiej Wink Proszę o odpowiedzi Huh


RE: Jak zarabiać? - zelu - 27-11-2014 07:16

ma firmę budowlaną wiec pewnie ma pieniądze na inwestycje, a w bukach to może zarówno zyskać jak i stracić bez wiedzy o sporcie


RE: Jak zarabiać? - adkam12 - 27-11-2014 10:38

Jak nie ma pieniędzy na inwestycje, jest stary i ledwo ogarnia komputer to nie jest to miejsce dla niego, no chyba że chce dorobić na czipsy i cole przy klikaniu w buxy w co nie sądzę.


RE: Jak zarabiać? - asiorek - 27-11-2014 10:42

Pokaz mu jak robic konta fb, no i niech leci na portalach które placa za kliki, niby nic no ale jakies kilka groszy wpadnie. Albo wlasnie konta niech robi i sprzedaje, przeciez trudne to nie jest Wink


RE: Jak zarabiać? - Krakersik - 27-11-2014 11:18

Na pewno nie da rady się bawić w facebookowe spamowanie skracaczami i subskrypcjami. Jeśli ma kasę na inwestycje to niech śmiało w chodzi w opcje binarne. Obsługa jest banalnie prosta więc da sobie radę. Tylko musi chcieć się uczyć a może trochę zna się na giełdzie? Jak zobaczy kasę jaką można kosić na opcjach to zawróci mu w głowie 2


RE: Jak zarabiać? - asiorek - 27-11-2014 11:58

Chidzilo mi tu o lajki, z lajkami sobie poradzi raczej


RE: Jak zarabiać? - karol9919 - 28-11-2014 14:55

Z facebookami raczej nie wypali :/ Znaczy no niby zarejestrować konto na czymś potrafi, ale nie ma tego tak ogarniętego. A ktoś opisze jak działają te opcje binarne? albo inne inwestycje, ile np. trzeba zainwestować? jakie ryzyko itp. Jakby ktoś mógł mi to opisać to pw lub gg: 23125992 Wink


RE: Jak zarabiać? - doniuśś - 29-11-2014 10:00

najlepszy będzie blog lub strony przygotowane pod programy partnerskie typu bankier ceneo i wiele wiele innych. Strony kupuje na allegro (okolo 100-150 pln) i wtedy tylko dodaje co jakiś czas treści. Może poczytać o pozycjonowaniu ich lub kupieniu reklamy na seopilot. Następnie promocja poprzez marketing szpetany.. taka luźne pomysły Smile


RE: Jak zarabiać? - Kaspirek - 02-12-2014 02:07

Niech idzie na ulotki lub oDsniezanie jak mu sie nudzi w domu :-)


RE: Jak zarabiać? - romanbos - 02-12-2014 11:22

Jeśli nie jest ogarnięty w komputerach, albo w obsługach informacyjnych na stronach , to najlepsze rozwiązanie zainwestować kasa i czekać na zysk. Nic więcej nie trzeba robić. Mam kilka propozycji, jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt.