Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! (/Temat-Zbior-faucetow-Bitcoin-Tworzmy-razem-102525)



Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - olekn1 - 26-11-2014 21:30

Siemka, tworzę bota do koszenia BTC, którego na pewno udostępnię przed końcem roku (pełny automat, włączasz i leci kasa Tongue Nie żadne macro itp.) no i potrzebuję listę faucetów, bo przecież z czegoś trzeba te bitcoiny Lol

Faucety wpisujemy ze wzoru:
Cytat:Link: ---
Min/Max BTC (satoshi): ---/---
Co jaki czas: ---
Gdzie idą wypłaty: ---

Przykład:
Link: "link"
Min/Max BTC (satoshi): 250/1000
Co jaki czas: 15 minut
Gdzie idą wypłaty: Microwallet

Reputy za linki Smile


Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - Snaggy - 26-11-2014 21:48

Wejdź sobie na ifaucet.net znajdziesz tam gwiazdozbiór facetów, który jest na bieżąco aktualizowany. Pozdrawiam.


RE: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - olekn1 - 26-11-2014 21:57

Dzięki, w takim razie proszę o zamknięcie tematu Smile


RE: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - adi100_99 - 26-11-2014 22:02

Jestem na telefonie i nie chce mi się tego robić według wzoru ale masz tam trochę opisane:
Bitcoinhydrant.com

//edit Udostepnisz to za darmo?


RE: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - olekn1 - 26-11-2014 22:09

(26-11-2014 22:02)adi100_99 napisał(a):  Jestem na telefonie i nie chce mi się tego robić według wzoru ale masz tam trochę opisane:
Bitcoinhydrant.com

//edit Udostepnisz to za darmo?

No tak jakby - żeby korzystać z bota, będzie trzeba być moim refem Smile Myślę, że w ten lub przyszły weekend wypuszczę wersję beta


RE: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - adi100_99 - 26-11-2014 22:19

A będziesz sprawdzał codziennie czy jakaś strona upadła? :-P

Ps. Jakby była wersia na androida to by było najlepiej bo komp 24/7 by musial nie być wlaczony. Ale i tak lepiej VPS kupić ;-)

Ps 2. Dodaj obsługę 9kw :-D


RE: Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - olekn1 - 27-11-2014 07:36

(26-11-2014 22:19)adi100_99 napisał(a):  A będziesz sprawdzał codziennie czy jakaś strona upadła? :-P

Ps. Jakby była wersia na androida to by było najlepiej bo komp 24/7 by musial nie być wlaczony. Ale i tak lepiej VPS kupić ;-)

Ps 2. Dodaj obsługę 9kw :-D

Codziennie to nie, raczej co jakiś tydzień

Jak będzie duże zainteresowanie na wersję na andka to czmeu by jej nie zobić Smile

Będzie 9kw, albo coś takiego, bo jak pisałem bot będzie w pełni automatyczny Smile


Zbiór faucetów Bitcoin - Twórzmy razem! - surfer0700 - 27-11-2014 09:43

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.