Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebni beta testerzy do prostego bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Potrzebni beta testerzy do prostego bota (/Temat-Potrzebni-beta-testerzy-do-prostego-bota-102521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 30-11-2014 12:28

@kamcio7788
wypłaty są "natychmiastowe" gdyż idą na ogólnie znane microwallety
Stawki są dynamiczne i często zmieniane.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - vectorass - 30-11-2014 12:33

@kamcio7788 to pytanie do mnie?


Planuję wrzucenie swojej listy wszystkich faucetów, opisanych (jaki wallet, co ile przelew itd)


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - Watoga - 30-11-2014 13:11

Listy faucetow typu Btc25, moonbit itd. to tylko bezsensowna próba wyciągania refów.
List tych samych znanym wszystkim faucetów jest na potęge.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 30-11-2014 23:04

Proszę o testy Smile

Dodałem weryfikację poprawności captcha. Jeśli ktoś źle ją przepisze nie tracimy punktów.
Najlepiej sprawdzić w zakładce 9kw History czy będzie pobierało punkty za złe przepisane captche.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - minicreep - 30-11-2014 23:40

(30-11-2014 23:04)sitnicki napisał(a):  Proszę o testy Smile

Dodałem weryfikację poprawności captcha. Jeśli ktoś źle ją przepisze nie tracimy punktów.
Najlepiej sprawdzić w zakładce 9kw History czy będzie pobierało punkty za złe przepisane captche.

W sumie, bardzo dobrze! Nie będzie bez sensu zabierać pkt: )! Jutro jak odpalę znowu bocika to dam znać, dzisiaj niestety już średnio dam radę :/.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - DonColone - 01-12-2014 18:51

Nie wiem czemu ale nie mogę się zarejestrować na 9kw, na żadną ze skrzynek nie dostaję maila. Da rade ustawić w programie żeby samemu przepisywać captche?
@Edit
Z rejestracją się udało, odpaliłem dla wszystkich faucetów (bez 3 - brak btc), ale jak na razie nabija satoshi tylko z 6.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 01-12-2014 19:30

@DonColone

Sprawdziłem minutę temu Faucet 6, 7, 9, i u mnie działa.
Może uruchamiałeś ponownie przed upływem czasu dla danego fauceta?
Sprawdź zakładkę 9kw History czy poprawnie została rozpoznana captcha.
Zamknij programy i odczekaj 15 minut, jeśli się powtórzy napisz.
Czy ktoś jeszcze potwierdza ?


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - DonColone - 01-12-2014 19:39

Już wiem czemu mi nie działa, wcześniej odpaliłem wszystkie 12 faucetów prawie równocześnie i może coś się zlagowało. Teraz jak każdy faucet odpalam w odstępie ~1min to wszystko działa wyśmienicie. 2 Leci reput za fajny programik Smile


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 01-12-2014 19:46

Zastanawiam się nad funkcją czuwającą nad ilością punktów.
Np gdy punkty spadną poniżej 10,20,50,100 pkt program przejdzie w stan oczekiwania.
Nie ma sensu by dalej coś wysyłał jak nie ma punktów.
Mi punkty schodzą w zastraszającym tempie a program chodzi dalej i muszę go pilnować.
Tylko jaki limit ustawić? Smile


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - DonColone - 01-12-2014 19:49

Może dodać opcje do programu żeby użytkownik mógł sam sobie ustawić limit Smile Wtedy każdy według swoich potrzeb by ustawił.