Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebni beta testerzy do prostego bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Potrzebni beta testerzy do prostego bota (/Temat-Potrzebni-beta-testerzy-do-prostego-bota-102521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - Toniro - 23-12-2014 15:14

wyczyść ciasteczka przeglądarki


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 23-12-2014 15:21

Raczej ciasteczko nie istnieje.

Niech zgadnę. 2 zakładki 9kw i z jednej się wylogowałeś Smile

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy czas na 1/3 faucetów biegnie nieliniowo ?

np.
http://bad-boys-bit.co.in/ 30 min w 15 min

http://bitcoinpuddle.com/ 240 min w ok 70 minut i to pod koniec w trybie turbo Smile

Chciałbym jakoś wyregulować optymalnie program Smile


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - PayDay - 23-12-2014 18:26

Ja powiem jedno.

Widze tu jakiś przekręt Idea
Za wypelnienie kapcza mamy 9 pkt. za odpalonego bota np 15 minut zabiera mi po 10 pkt + czasami nawet pare razy w trakcie calego ładowania.

Dodatkowo wtrafi sie jakiś random co przepisze z błędemJerk2 a pózniej dojebnie wyskoczy No Reward i po wczytaniu paska calego w koncu wtrafi sie jakis 100 sato.


2


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 23-12-2014 18:38

@PayDay

Przekręt ?

"zabiera mi po 10 pkt + czasami nawet pare razy w trakcie calego ładowania."

możesz rozwinąć tą myśl? Takie zasady są na 9kw - ratio 9:10.

"Dodatkowo wtrafi sie jakiś random co przepisze z błędem..."

W takim wypadku nie są pobierane punkty, sprawdź na zakładce history, to się zdarza.

"po wczytaniu paska calego w koncu wtrafi sie jakis 100 sato."

jeśli wybierzesz faucet który płaci 100 satosi to w czym problem? Są takie co płaca 25 satoshi.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 24-12-2014 14:24

wersja 1.0.1

- opcjonalna funkcja podwójnej weryfikacji kodu Captcha

Teraz mamy do wyboru zgodnie z "cennikiem" 9kw:
- tradycyjne rozwiązanie Captchy: - 10 punktów
- rozwiązanie Captchy z podwójną weryfikacją: -16 punktów

Do czego stosować podwójną weryfikację?
Ja używam np w faucetach płacących 750 satoshi co naście godzin,
by mieć pewność poprawnego rozwiązania kodu Captcha.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - PayDay - 24-12-2014 17:59

Wiec już celujesz do dna. Gratulacje

Za przepisanie kapczy bylo 9pkt, teraz daje 8 ( BA jeszcze trzeba miec oczy jak orbity zeby przepisać te pop_ierodlone obrazki bo to juz przechodzi wszystkie me oczekiwania )

z tego co widze teraz oferujesz 16 pkt jako ze pewniak co do dawania sato.... no to już mi tu coś śmierdzi.

Więc tak jak z początku byłem napalony teraz moge to z żalem usunąć.
Bo potem pójdzie pomysł typu : Zarobileś XXX satoshi, jeżeli chcesz je dostać na microwalleta zapłać połowe jego wartosci.HuhHuhHuhHuhHuh


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - Toniro - 24-12-2014 21:20

@PayDay jeżeli nie rozumiesz na jakiej podstawie działa 9kw to twój problem Tongue

I nie jest to serwis Sitnickiego on tylko go wykorzystuje w swoim bocie, a ten bot służy do tego byś nie musiał cały dzień przełączać się po stronach i ręcznie wszytko robić żeby dostać satoshi. Wystarczy że przez 10-15 min naklepiesz punkty na 9kw, puszczasz bota i cała magia dzieje się sama Big Grin
To zabezpieczenie może i jest droższe ale jak masz faucet który zbiera co 3 godziny i jeszcze ktoś źle przepisze capche... to ja już wolę "zapłacić" te 6pkt więcej ale mieć pewność że dostane sato.

A jak ci się funkcjonowanie 9kw nie podoba to zgłoś zażalenie do właściciela serwisu Tongue

Bota używać nie musisz, więc jak się nie podoba - nie korzystaj, więcej satoshi dla mnie Tongue

Btw: jak ci się jakiś rodzaj captchy nie podoba to możesz je sobie zablokować Tongue


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 25-12-2014 00:05

@Toniro
Dzięki, sam bym tego lepiej nie ujął Smile

@PayDay
Zanim zaczniesz o czymś pisać odrób prace domowe.


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - vectorass - 25-12-2014 12:13

Pozwoliłem sobie przeskanować pliki "programem" virustotal tak na wszelki wypadek i dla pewności że coś czego byśmy nie chcieli nie jest robione z naszym PC. Wyniki poniżej.

Faucet.exe

[Obrazek: vC0oJhF.png]


RE: Potrzebni beta testerzy do prostego bota - sitnicki - 25-12-2014 13:02

@vectorass
Przezorność zawsze wskazana. Cieszę się, że ktoś czuwa nad bezpieczeństwem.
Wypuszczenie jakiegoś syfu byłoby strzałem sobie w kolano i skrajną nieodpowiedzialnością.
Tak mogą robić tylko zakompleksione pryszczate szczylki, które chcą udowodnić światu swoją wyimaginowaną wielkość.

Dla przypomnienia:
Niejaki @Lukines zdekompilował mój program i nawet pożyczył sobie kawałek związany z recaptchą.
Spytajcie jego czy znalazł tam coś nieodpowiedniego czy niestosowanego:
http://zarabiam.com/Temat-Potrzebni-beta-testerzy-do-prostego-bota-102521?pid=1082255#pid1082255

A tymczasem wersja 1.0.2
- więcej faucetów
- aktualizacja czasów