Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od Zera do Tradera w 5 miesięcy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od Zera do Tradera w 5 miesięcy! (/Temat-Od-Zera-do-Tradera-w-5-miesiecy-102520)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Od Zera do Tradera w 5 miesięcy! - Noozer - 26-11-2014 20:59

Witam wszystkich serdecznie Wink
Postanowiłem się zmotywować do pracy i założyć ostatni już dziennik.
Kolejnego nie zamierzam zakładać, tylko pisać w tym dla swojej własnej motywacji.
Ostatnio ( w ostatni weekend) uznałem , że nie chcę już się zajmować spamem z subami , tylko zrobić własną niszową stronę, żeby osiągnać mniejwięcej stałe i spokojne zarobki nie martwiąc się o ciągle banowane konta Idea
Moim celem jest zebranie kwoty 1000 zł do stycznia 2015 roku na prawo jazdy A1. Wiąże się to też z kolejnym celem jakim jest motocykl.
Chciałbym uzbierać 5 tysięcy do czerwca Wink
W tym miesiącu uzbierałem :
MyLead.pl : 72.90 zł
Hotcash.pl: 186.50 zł
Leadmore.pl : 22.5 zł
I jakieś mniejsze sumki z innych serwisów.
Na stronie będę zarabiał na Leadmore.pl oraz cpm24.pl ( jeśli znacie jakiś dobry serwis cpm piszcie Wink )
Moim celem jest osiągnięcie stałej dniówki ze strony jaką jest 50 zł.
Post z dzisiejszymi statystykami strony oraz zarobkiem wstawię o 23.


RE: Ostateczny Dziennik ! - Noozer - 26-11-2014 22:40

Dzień 1
Zarobek:
[Obrazek: gajnaa.jpg]

Statystyki strony :
UU : 131

Dodaje cały stan konta z cpm24.pl żeby móc określić dzienne zarobki Cool
[Obrazek: bva0r0.jpg]
Dobrze, że coś się rusza do przodu przynajmniej Wink



RE: Ostateczny Dziennik ! - szeldo123 - 26-11-2014 23:38

czemu akurat wybrales leadmore jako sub sms na nowa strone, z ktorego miales najnizsze zarobki?


RE: Ostateczny Dziennik ! - TeYroXOfficial - 27-11-2014 00:02

@up
może dlatego że najlepiej mu podpasowywuje content locker albo gateway? Skoro będzie zarabiał na swojej stronie bez spamu na fejsie Wink

A co do dziennika to mam nadzieję że Cie zmotywuje najbardziej niż te pozostałe i osiągniesz tą dniówkę 50zł. Wiadomo że fajniej by było gdybyś więcej wyciągał Big Grin
Powodzenia!


RE: Ostateczny Dziennik ! - psk9 - 27-11-2014 00:35

Ze stronek można sporo więcej wycisnąć, uwierz - wiem coś w tym temacie, należy odpowiednio zbudować bazę.

50 zł - dniówki - to nie jest dużo, ile chcesz czasu poświęcić dziennie?


RE: Ostateczny Dziennik ! - jarekb321 - 27-11-2014 00:40

50zł nie jest dużo? Ja za tyle mogę robić po 5h Big Grin


RE: Ostateczny Dziennik ! - Noozer - 27-11-2014 07:22

(26-11-2014 23:38)szeldo123 napisał(a):  czemu akurat wybrales leadmore jako sub sms na nowa strone, z ktorego miales najnizsze zarobki?
Statystyki są z 3 dni tylko ze strony Wink
Jakieś tam doświadczenie mam i wiem, że systematyczną pracą uda mi się to osiągnąć.


RE: Ostateczny Dziennik ! - Noozer - 27-11-2014 18:57

Jeśli ktoś chciałbym mi pomóc w grze , prosiłbym o nakarmienie moich pokemonów Huh

Pokemon1

Pokemon2



RE: Ostateczny Dziennik ! - Snaggy - 27-11-2014 20:34

(27-11-2014 18:57)Noozer napisał(a):  Jeśli ktoś chciałbym mi pomóc w grze , prosiłbym o nakarmienie moich pokemonów Huh

Pokemon1

Pokemon2

Nakarmione, aczkolwiek twój nick w grze nie zachęca do karmienia Big Grin


RE: Ostateczny Dziennik ! - Noozer - 27-11-2014 21:56

Dzień 2
Zarobek:
[Obrazek: jeeyxo.jpg]
[Obrazek: i9dpwj.jpg]
Statystyki strony :
UU : 110


Nic nie zarobiłem , ale popracuje nad stroną w weekend więcej Wink
Już załatwiłem grafika, który zrobi mi header na stronę, dopracuje trochę widoczność oraz zajmę się inną działalnością która pozwoli mi mieć zarobek z autopilota tzw. set and forget Idea