Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny facebook w firefoxie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Wolny facebook w firefoxie (/Temat-Wolny-facebook-w-firefoxie-102480)

Strony: 1 2


Wolny facebook w firefoxie - nitek44 - 26-11-2014 14:30

Witajcie. Mam problem z którym o dziwo nie umiem sobie poradzić, a może po prostu szukam konkretnej przyczyny, a nie chcę od razu wszystkiego reinstalować Tongue
Mówiąc krótko facebook bardzo wolno działa mi przez firefoxa - inne strony wchodzą jak powinny, tylko na załadowanie się facebooka (a najdłużej czatu i tego co tam jest po prawej) czekam kilkadziesiąt sekund. Na IE wszystko gra, ale nie zmienię przeglądarki ze względu na przywiązanie, wtyczki no i synchronizację.
Wyłączałem adblocka, zaktualizowałem flashplayera, nic to nie pomogło.
Macie jakieś pomysły?


RE: Wolny facebook w firefoxie - aero2 - 26-11-2014 14:52

Zmień na Chrome.Smile


RE: Wolny facebook w firefoxie - nitek44 - 26-11-2014 14:56

Nie jestem jakimś fanboyem firefoxa, ale z chroma korzystałem i niestety nie ogarniał jak potrzebowałem otworzyć kilkadziesiąt kart z flashem - zawieszał się. Firefox może i wtedy muli, ale jakoś sobie radzi Tongue


RE: Wolny facebook w firefoxie - hertia - 26-11-2014 15:08

Spróbuj w opcjach wyczyścić pamięć podręczną


RE: Wolny facebook w firefoxie - nitek44 - 26-11-2014 15:11

Wyczyściłem, zrobiłem też "reset" firefoxa, tzn. jest tam taka opcja że czyści konto użytkownika w ff. Nie pomogło.


RE: Wolny facebook w firefoxie - prayy - 28-11-2014 23:02

A może któraś z wtyczek coś przymula w tej kwestii? Proponowałbym sprawdzić działanie strony strony w trybie prywatnym czy tam z wyłączonymi wszystkimi wtyczkami


RE: Wolny facebook w firefoxie - Kickster - 28-11-2014 23:08

A nie masz czasami w jednyn czasie odpalonych dwoch kont na facebooku ? u mnie sie strasznie cial jak bylem u siebie a drugim sobie spamowalem, jeszcze w operze jak cie moge ale na incognito porazka. Nie wiem czy to facebook sie zabezpiecza przed czyms takim w ten sposob czy to bylo chwilowe bo np dzis bylo w sumie ok przy chrome i operze dzialajacych rownolegle


RE: Wolny facebook w firefoxie - xJAmaTOx - 28-11-2014 23:11

Fb zawsze Ci tak działał czy od pewnego czasu? Jak tak to od kiedy?


RE: Wolny facebook w firefoxie - nitek44 - 30-11-2014 16:30

Od kilku dni tak działa. Na początku myślałem, że to wina internetu ale potem zauważyłem że tylko w Firefoxie tak mam. Co do kont loguję się tylko na jednym, a bez wtyczek też sprawdzałem. Teraz generalnie raz działa szybciej raz wolniej, jak już odpalę ff i ten facebook się załaduje to będzie dobrze chodzić, ale jak wyłączę przeglądarkę i włączę, to znów pierwsze wejście na fb trwa długo.


RE: Wolny facebook w firefoxie - prayy - 30-11-2014 16:46

Możesz spróbować Dataram RAMDisk: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=306669#306669
Ewentualnie spróbuj może zmienić DNS'y na takie:
Kod:
Primary DNS IP: 8.8.8.8
Secondary DNS IP: 8.8.4.4