Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Przydatne linki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek:
Poradnik
Przydatne linki (/Temat-Przydatne-linki-102464)



Przydatne linki - TheGleeMat - 26-11-2014 12:30

Witam chciałbym się podzielić wszelakimi linkami, które przydały mi się nie raz podczas Tworzenia jakieś strony . Niektóre strony (ew. pluginy) są bardzo znane, ale przydadzą się osobą, które rozpoczynają swoją przygode w internecie.

Zacznę od pakietu narzędzi Google:

Google Analytics - wszelakie statystki dla Twojej strony .

Google Webmaster Tools - narzędzie dla webmasterów pokazuje na jakie frazy jesteśmy pozycjonowani, jakie linki prowadzą do naszej strony . (Przy dodawaniu strony warto dodać stronę z www jaki bez tego prefiksu, gdy narzędzia google rozróżnią te strony)

Google PageSpeed Insights - Narzędzie google zanalizuję naszą stronę i wskaże co możemy poprawić .

no teraz czas na inne strony

PixaBay - jeśli poszukujesz legalnych wartościowych grafik na stronę to znajdziesz je tutaj (obrazy na licencji Creative Commons )

Yahoo! Smush.it - skompresuje nasze obrazy do mniejszej wagi, bez straty jakości .

cMonitor - wpisz frazę oraz domenę i sprawdź, który jesteś w google .

Iconfinder - Ikony na stronę to ważny detal, na tej stronie znajdziemy zarówno darmowe jak i płatne ikony .

Wtyczki

Przydatną wtyczką jest WordPress SEO by Yoast - po zainstalowaniu jej pamiętajmy o dobrej konfiguracji wtyczki oraz podczas pisania nowych postów / stron korzystajcie z rad wtyczki .

Jeśli chcecie zmieniać fonty na stronie, a nie chcecie bawić się w kodzie strony to zainstalujcie Font - official webfonts plugin. . Kilka razy mnie zirytowała, ale i tak bardzo pomogła .



// Jeśli jakieś strony mi się przypomną to dopisze, jeśli znacie jakieś pomocne strony to wrzucajcie pomóżmy sobie nawzajem Wink . Jeśli choć trochę pomogłem zarzuć kciukiem w górę Smile