Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienie subskrypcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienie subskrypcji (/Temat-Odnowienie-subskrypcji-102458)



Odnowienie subskrypcji - ostry2ostry - 26-11-2014 09:06

Witam
Z góry przepraszam za takie pytanie ale chciałbym się upewnić a jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się zapytać na forum

Mianowicie chodzi mi o to czy jeśli powiedzmy wczoraj wpadło mi 5 leadów w subskrypcji MT HD PLAYER po 7,50 Każdy to za tydzień otrzymam kolejne 7,50 aż do momentu kiedy "koleś" nie zrezygnuje z subskrypcji wysyłając smsa ?
I jeśli tak to da się jakoś poznać które leady to odnowienia ?

Dzięki za wyrozumiałość .


RE: Odnowienie subskrypcji - batman - 26-11-2014 09:19

jak wylaczy odrazu to moze okazac sie ze w poniedzialek nie bedziesz mial ani jednego odnowienia


RE: Odnowienie subskrypcji - maniek250 - 26-11-2014 11:47

Trzeba zrobić temat z najczęściej zadawanymi pytaniami Smile bo takie pytania jak te pojawiały się multum razy


RE: Odnowienie subskrypcji - ostry2ostry - 26-11-2014 14:59

Skoro już ten temat istnieje to powiedzcie na jaki czas jest ta subskrypcja ?
Czy po miesiącu automatycznie się zakańcza .?


RE: Odnowienie subskrypcji - michal86ole - 26-11-2014 16:50

(26-11-2014 14:59)ostry2ostry napisał(a):  Skoro już ten temat istnieje to powiedzcie na jaki czas jest ta subskrypcja ?
Czy po miesiącu automatycznie się zakańcza .?

Dopóki ktoś sam nie wyłączy, jak dobrze trafisz to przez lata możesz zyskiwać odnowienia Smile


RE: Odnowienie subskrypcji - CHWDP - 30-11-2014 21:07

o której resetują się te odnowienia jeśli w ogóle jakieś bym miał np?


RE: Odnowienie subskrypcji - broofie - 30-11-2014 21:10

Teoretycznie wpadaja od 10 przez kilka godzin. Zdarza sie, ze na nastepny dzien wpadnie ci odnowienie z poprzedniego dnia.


RE: Odnowienie subskrypcji - Toczak - 04-12-2014 19:26

Ja już od około miesiąca nie zarabiam, a ostatnio w poniedziałek dostałem jeszcze 3 odnowienia Big Grin