Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! (/Temat-Dzienik-NoVi-Opcje-Binarne-Wersja-DEMO-102446)

Strony: 1 2 3


Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 25-11-2014 22:05

Zrobie sobie taki dziennik, głównie dla wglądu a inwestuję na koncie demo, dlaczego? Żeby nabrać doświadczenia i w celach szkoleniowych!

Broker Demo: spotoption.com


Mam nadzieje, że nie ma nikt nic przeciwko, że dziennik będę prowadził na wersji demo Wink


Dzień pierwszy!

Stan konta przed inwestycjami: 50000$

Inwestycji: 7
Wygranych: 6
Przegranych: 1



[Obrazek: dzien1_5474ee96dde7a.png]

Stan konta po rozliczeniu:
50096.5$



Jakieś 3minuty przed zamknięciem Ropa była na poziomie 73.94, ale w efekcie się udało!

W miarę wolnego czasu będę inwestował i zdawał relację!
Mam nadzieje, że za parę miesięcy moja wiedza pozwoli mi obracać dużymi prawdziwymi sumami Smile


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - 9Jarek9 - 25-11-2014 22:13

Według mnie prowadzenie dziennika z zarobków na koncie demo nie ma sensu.
I tak pewnie wyniki z tych obstawień na koncie realnym byłyby nieco słabsze, bo na koncie demo jest wysokie prawdopodobieństwo że twoje wyniki są ulepszone by zachęcić cię do wpłaty depozytu z myślą że jesteś dobrym inwestorem bo na koncie demo się udało, przez co możesz stracić trochę kasy.


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 25-11-2014 22:38

Czy tak jest, nie wiem, ale raczej cięzko, dla mnie to wygodne będzie, jak będę miał zebrane wszystko w jednym miejscu Wink


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - malpa2 - 25-11-2014 22:48

Powodzenia. Konto demo do nauki to najlepsze wyjście. Ja przewaliłem na nich kilkadziesiąt tysięcy euro Big Grin


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 26-11-2014 16:50

A w dniu drugim problemy, z zalogowaniem się na konto...


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 26-11-2014 21:18

Dzień 2

Stan konta przed inwestycjami: 50096.5$

Inwestycji: 7
Wygranych: 2
Przegranych: 5


[Obrazek: dzien2_54763577527d0.png]

Stan konta po rozliczeniu:
49963$



Dzisiaj słabszy dzień. Bardzo nieprzewidywalne były ruchy w różne strony.
Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień trochę mnie nauczy.


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 27-11-2014 18:43

Dzień 3

Stan konta przed inwestycjami: 49963$

Inwestycji: 4
Wygranych: 2
Przegranych: 1
Zwrot: 1



[Obrazek: dzien3_5477626f842e3.png]



Stan konta po rozliczeniu:
50098$



RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - matchless - 27-11-2014 19:26

Także działam na spotoption i rozpocząłem prowadzenie dziennika pracy w oparciu o tą platformę. Czy okresowe spowolnienia pomiędzy wyborem opcji a jej zatwierdzeniem, nie powodują u Ciebie także ataku białej gorączki? Wink


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - NoVi - 27-11-2014 19:51

Czasem się zdarza, chociaż zazwyczaj nie trwa to długo więc jest do przeżycia Wink


RE: Dzienik NoVi! Opcje Binarne - Wersja DEMO! - MaLiN - 27-11-2014 21:32

(25-11-2014 22:13)9Jarek9 napisał(a):  Według mnie prowadzenie dziennika z zarobków na koncie demo nie ma sensu.
I tak pewnie wyniki z tych obstawień na koncie realnym byłyby nieco słabsze, bo na koncie demo jest wysokie prawdopodobieństwo że twoje wyniki są ulepszone by zachęcić cię do wpłaty depozytu z myślą że jesteś dobrym inwestorem bo na koncie demo się udało, przez co możesz stracić trochę kasy.

Oczywiście demo nie odzwierciedla realnych inwestycji, gdzie inwestujemy za prawdziwą kasę, a jednoczśnie wtedy inaczej działa nasza psychika, inaczej oddziałowuje na nas stres. Demo ma uczyć, a nie zachęcać - zresztą przekonaj się sam i porównaj kursy brokera z innymi Wink

Autorowi gratuluje prowadzenia dziennika Smile