Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomocy! (/Temat-Pomocy-102426)

Strony: 1 2


Pomocy! - nykkusek - 25-11-2014 20:00

Witam, jest nowy na tym forum. Trafiłem tu poszukując zarobku. Jako 18 licealista, który mieszka w bardzo biednym domu, postanowiłem zacząć zarabiać/dorabiać przez internet (ofert pracy dla licealisty w mojej mieścinie nie ma).

Poczytałem o sposobach na zarabianie i najbardziej atrakcyjną opcją wydało mi się zarabianie na premium/sub sms, tymbardziej widząc ile niektórzy z tego forum zarabiają dziennie/miesięcznie. Założyłem konta na paru serwisach, HotCash wydał mi sie najbardziej przyjazny, znalazłem jakąś swoją niszę i zacząłem promować (reklama na grupach odnośnie tej niszy na fb). Od soboty do dzisiaj wpadło 16 zł przy 1000 wejść. Jest to kiepski wynik (w porównaniu do innych).

Dlatego potrzebuję wszelkiej pomocy, co do promowania czegokolwiek, moim marzeniem byłoby zarabiać przynajmniej 20 zł dziennie (pozwoliłoby mi to czasem wyjść z dziewczyną do kina, cokolwiek, teraz nie mam na takie rzeczy pieniędzy). Jestem w stanie oddać nawet część swoich przyszłych zarobków jeśli Twoje rady okażą się skuteczne i będę na tym zarabiać Smile

No to tyle użalania się nad sobą, mam nadzieje, że ktoś odpiszę. Pozdrawiam!

A tu moje miliony..
[Obrazek: haaajs.jpg]


RE: Pomocy! - Juhas - 25-11-2014 20:21

Ciekawa opowieść impreza ... jeśli zainteresowały się sub sms to poszukaj mentora


RE: Pomocy! - TechByte - 25-11-2014 20:26

Raczej mentora nie znajdzie


RE: Pomocy! - nykkusek - 25-11-2014 20:34

Jeśli już znalazłem "mentora" to miałem kupić najpierw poradnik od niego za 50-60 zł, może bym nawet kupił, ale nie mam takiej kwoty :/ Nie koniecznie muszą być sub-sms, chodzi generalnie o to abym mógł zarobić 10-20 zł dziennie, każdym nakładem pracy, nie mam wyboru.


RE: Pomocy! - patulsky1337 - 25-11-2014 21:00

Zauważysz, że ludzie zaczną Cię przekonywać do zarabiania na PPA/subsms/PPI. Jeszcze poźniej zauważysz, że jednak nic na tym nie zarobisz.

Osobiście polecam inwestowanie... ale z głową.


RE: Pomocy! - Krakersik - 25-11-2014 21:03

Baw się z PaidVerts. Zacznij bez inwestycji a kiedy zdobędziesz choćby dolara to pakuj go tam. Myślę że warto Jerk


RE: Pomocy! - nykkusek - 25-11-2014 21:04

(25-11-2014 21:00)patulsky1337 napisał(a):  Osobiście polecam inwestowanie... ale z głową.

Chętnie bym coś zainwestował, na razie jedyne co mogę zainwestować to moją nerkę beka


RE: Pomocy! - Dante_/ - 25-11-2014 21:06

Za to ja polecam zarabianie na skracaniu linków, 20zł dziennie spokojnie byś wyciągnął. Ja po miesięcznej przerwie i bez żadnego FP powróciłem i w 3 dni zarobiłem 14$, nie jest to duża suma, ale w 3 dni i na jednym FP ( 1800+ like ) to dużo, wystarczy mieć pomysł na FP i jedziesz. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz PRIV.


RE: Pomocy! - patulsky1337 - 25-11-2014 21:12

(25-11-2014 21:04)nykkusek napisał(a):  
(25-11-2014 21:00)patulsky1337 napisał(a):  Osobiście polecam inwestowanie... ale z głową.

Chętnie bym coś zainwestował, na razie jedyne co mogę zainwestować to moją nerkę beka

Też miałem podobny problem. Po prostu zacznij od małego zarobku i to co zarobisz obróć na większą kwotę. Powtórz do osiągnięcia wystarczających środków. A z tego co widać jakieś złotówki już umiesz zarobić.


RE: Pomocy! - nykkusek - 25-11-2014 21:23

Chodzi głównie o to, że nie mam pojęcia jak inni zarabiają reklamując wygraj ajfona czy coś, próbowałem przez tydzień spamować tego typu programami i nic. A od 21 listopada do dzisiaj wpadło 16 zł dzięki mojej niszy (premiera filmu), tylko w dalszym ciągu jest to tylko 16 zł, a żeby cokolwiek wypłacić trzeba zarobić 50 zł.
A na inne nisze (sub-sms) nie mam pojęcia, bo nie wierzę, że Ci najwieksi na tym forum zarabiają spamując "wygraj ajfona to działa"