Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! (/Temat-Prolink-pl-bany-dla-reklamodawcow-i-wydawcow-102359)



Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - Admin - 24-11-2014 19:53

Jak widać używanie SWLi nie popłaca, google pobanowało domeny pozycjonujące lub zarabiające w programie prolink.pl, niezła wtopa.
I nie jest to przypadek gdyż sami właściciele serwisu poinformowali o tych zarejestrowane serwisy:


Cytat:Szanowni Wydawcy!

Potwierdzamy informację, iż zarówno Wydawcy, jak i Reklamodawcy otrzymali karę od Google za korzystanie z systemu ProLink. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że w dniu dzisiejszym, 24 listopada, zawieszamy działanie systemu w celu analizy problemu. Zawieszenie systemu oznacza, że wszystkie ustawione w kolejce do zakupów linki zostaną usunięte. Pozostawiamy aktywne konta użytkowników, więc wszelkie dostępne działania na kontach będą możliwe.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie informacji:
- czy wszystkie Państwa serwisy sprzedające linki w systemie otrzymały powiadomienie o wykryciu nienaturalnych linków;
- czy korzystali Państwo z innych systemów wymiany linków na ww. serwisach.

Powyższe informacje pomogą nam w analizie problemu oraz pozwolą na modernizację systemu w celu przystosowania go do zaistniałych zmian.

Dziękujemy
Zespół ProLink



RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - Klin - 24-11-2014 20:03

Hehe i po kwiatkach Jerk


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - psk9 - 24-11-2014 20:05

Widziałem (maila dostałem z prolink'a) :-)

Pierw Przyszedł pingwin, potem poszukał i zatłukł prolinka Big Grin


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - piocar - 24-11-2014 20:24

Przyszło powiadomienie od kochanego gugla Huh


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - Agent-kredytowy - 25-11-2014 10:17

Admin a czy seopilot jest bezpieczny czy raczej wywalic linki tez z niego? Moze ktoś mi odpowiedziec?


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - czesio89ns - 25-11-2014 20:31

Seopilot będzie następny to tylko kwestia czasu...


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - piocar - 08-12-2014 21:43

No niestety, jakaś era zarabiania/pozycjonowania na SWL'ach przeminęła. Swoją drogą ktoś ściągał filtr po tej akcji?


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - MaLiN - 11-12-2014 11:58

Zgłoszenie do google dawno wysłane, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma.


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - piocar - 11-12-2014 17:55

U mnie to samo, a akurat chciałem reaktywować ten serwis. Podobno niektórzy po 3 dniach mieli ściągane

E;Filtr zdjęty, PR wrócił Big Grin


RE: Prolink.pl bany dla reklamodawców i wydawców! - OctoBerro - 25-12-2014 18:47

Co ciekawe - prolink uruchomił nowy serwis, a pieniędzy zarobionych przez właścicieli serwisów nie wypłacił. Niektórzy czekają na wypłaty nawet od października