Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy skracacza -- Dante - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy skracacza -- Dante (/Temat-Dziennik-pracy-skracacza-Dante-102340)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - Dante_/ - 26-11-2014 22:01

(26-11-2014 21:41)kowczeg napisał(a):  hmm,

nie rozumiem o co chodzi?


jak można na tym zarobić?


to mój pierwszy post więc witam serdecznie. przeglądać forum zacząłem od opisów nt gier do zarabiania ale ten post mnie zaintrygował bo zupełnie nie rozumiem na czym polega ta praca. skrócanie linków?

prosze o wyjaśnienie.

To tak skracanie linków polega na tym jak sama nazwa wskazuje na skracaniu linka, np załóżmy, że skrócimy google.pl na np shorte.st/przykład i za 1000 wejść dostajemy stawkę od danego kraju np z Polski jest to 1.68$.

@Edit
Możesz pytać się dalej, a postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości, ale dzisiaj już Tobie nie odpowiem na więcej pytań, ponieważ schodzę z laptop'a na dzisiaj.


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - Dante_/ - 27-11-2014 06:43

Dzień III Miesiąc I
26.11.2014r


Po prostu idealnie ponad 5$ Huh jednak jest popyt na mój FP z czego się cieszę. Jak tak dalej pójdzie to 10$ dziennie dobiję do wypłaty na shorte Big Grin.

FanPage I - 1983 Like'ów -> 2564 Like'ów

Shorte.st - 5.35 $

[Obrazek: B2ml6br.png]

CEL
20.05$/40$



RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - Watoga - 27-11-2014 06:56

Stosunkowo mało lików a spory profit.. Czy tylko mi się zdaje czy na Twoim fp zbiera sie ekhem "śmietanka" fapujących użytkowników, że tak wchodzą ? :-P

Już bez żartów.
Idzie Ci naprawdę ładnie, życzę Ci żebyś zaczął osiągnać swoją upatrzoną dniówke i wyższe kwoty.
Powodzenia. Bede tu zaglądał.


Odp: Dziennik pracy skracacza -- Dante - DonColone - 27-11-2014 08:45

Jak ci się udaje wyciągnąć taką dniówke? Mam fanpage ~750 like i moja dniówka to jakieś 0.15$ - 0.20$.
Powodzenia w dobiciu do 10$


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - asiorek - 27-11-2014 10:14

Musisz miec aktywnych użytkowników.. Rob share co roz z innymi fp zebys mial nowych ludzi. I tak ładne dniówki wyciągasz. Pamiętaj materiał tez ma znaczenie Wink

Dante ubije cie ! Zgłoszę twój fp jako kopia mojego! ;v

Nie no gratki w sumie, trzeba grupę rozruszać to może i ja się podniosę. Ale powiem ci ze to chyba ten mój skracacz ogranicza w jakiś sposób ruch ; /

Dla skracających info: Mam do sprzedania kilka fp wiecej info na gg, co do linków i statystyk dam dopiero okolo 15-16 Godziny Wink


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - Dante_/ - 27-11-2014 15:54

Powoli leci, ale teraz mam problem bo nie ogarnę na dzisiaj doładowania do neta żeby znaleźć nowe gify, ponieważ zostało mi może 40-50 mb, a jeżeli bym znalazł parę GIFów to nie miałbym już pakietu na upload tego, więc może słabiej teraz wyjść bo nie będę miał postów na jutro ( chyba, że ogarnę ) i jednego na dzisiaj.


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - asiorek - 27-11-2014 16:32

jak cos to ci moge pomoc jakos tam Smile) sluze pomoca dla ciebie zawsze Big Grin


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - lukaas96871 - 27-11-2014 16:53

do usunięcia
xxx


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - Dzonyy - 27-11-2014 17:00

Chyba zacznę ze swoim fanpage, bo widzę, że to dobry interes Big Grin


RE: Dziennik pracy skracacza -- Dante - asiorek - 27-11-2014 17:29

dobry dobry, jesli odpowiednio ruszysz z odpowiednia nazwa. Tylko nazwa ma wielkie znaczenie w tym wypadku Smile Ludzie najpierw patrza na nazwe potem na tresc ; p