Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebna Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebna Pomoc (/Temat-Potrzebna-Pomoc-102331)



Potrzebna Pomoc - maniak_84 - 24-11-2014 15:40

Szanowni Państwo, pierwszy raz zwracam się ze swoim problemem do tak wielu nieznanych mi osób…
Na imię mi Dawid, mam 30 lat i to chyba jedyne, co łączy mnie ze zdrowym, normalnym życiem. Od urodzenia choruję na hemofilię, obecnie mam tak zniszczone stawy, że proste czynności sprawiają mi wielki ból. Mieszkam na wsi z rodzicami, w mojej miejscowości nie ma żadnej szansy na pracę, jedynie ojciec miewa sporadycznie pracę.
Ja obecnie otrzymuję tylko 442, 17 zł renty, raz w miesiącu muszę jeździć do Gdańska po czynniki, a to dla mnie jest duży koszt i w moim stanie bardzo męczące. Dodatkowo choruję na wirusowe zapalenie wątroby typu "C”, co wymaga odpowiedniej diety, na którą mnie naprawdę nie stać.
Bardzo proszę Państwa, pomóżcie, jeśli oczywiście możecie, za co naprawdę wszystkim ludziom dobrego serca serdecznie dziękuję.

Jeśli chcecie mnie wesprzeć finansowo, możecie dokonać wpłaty na konto Fundacji Sedeka
Fundacja Sedeka

ul. Grzybowska 4 lok. 211, 00-131 Warszawa
nr: 35 1030 1508 0000 0008 1669 1036
z dopiskiem: 10366- Grupa OPP – Życie bez Bólu

Możecie też podarować mi 1% podatku

jak przekazać jeden procent

[Obrazek: 1_procent_podatku.jpg]


Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację oraz na poprawę mojego bytu


Potrzebna Pomoc - Hybrid1990 - 03-10-2020 10:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.