Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LFE przez polske - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: LFE przez polske (/Temat-LFE-przez-polske-10233)



LFE przez polske - GoreYoite - 13-07-2010 13:54

Wpadlem na pomysl zeby zebrac sie na aparat jednorazowy za 27 zl

Zabawa polegalaby na wysylaniu aparatu do ludzi ktorzy zapisza sie na liste i zloza na aparat.

27 osob wysyla mi na paypal kase po zlotowce ja kupuje aparat i robie fotke i wysylam nastepnej osobie na liscie itd.

A wiec kto chce sie zapisac prosze zeby wplacic 1zl na konto w paypalu:
[email protected]

i napisac w poscie nick i email

1.GoreYoite
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.


UWAGA:
JAK JA JESTEM PIERWSZA OSOBA TO DRUGA WYSYLA MI DANE NA JAKIE MAM WYSLAC APARAT, TRZECIA WYSYLA DRUGIEJ I TAK DALEJ.
NA KONCU APARAT WYSYLACIE DO PIERWSZEJ OSOBY A JA WYWOLUJE ZDJECIA I JE WYSYLAM DO WSZYSTKICH UCZESTNIKOW!




@EDIT

TEMAT DO ZAMKNIECIA :/


RE: LFE przez polske - adik0070 - 13-07-2010 14:04

Cytat:27 osob wysyla mi na paypal kase po zlotowce ja kupuje aparat i robie fotke i wysylam nastepnej osobie na liscie itd.

A jak już 27 osoba wyśle 1 to aparat zaginie na poczcie <haha>

A tak na poważnie to co miałoby się znajdować na tych fotkach (my, nasz miasto, czy co) ?


RE: LFE przez polske - GoreYoite - 13-07-2010 14:07

my...
poza tym nie zaginie aparat nie raz widzialem ten typ zabawy na forach


RE: LFE przez polske - Silek - 13-07-2010 14:12

A każdy przecież musi to wysłać, więc dolicz koszta przesyłki do tej zabawy bo złotówke to na pewno nie będzie kosztować.
BTW trzeba na prawdę nie narzekać na brak czasu by się w takie coś bawić :/ Zróbcie se zdjęcia telefonem i sie wymieńcie na naszej klasie Big Grin


RE: LFE przez polske - GoreYoite - 13-07-2010 14:17

:/ widze ze nie ma chetnych... temat do zamkniecia bo tylko spam bedzie i niepotrzebne komentarze...


RE: LFE przez polske - Paviano - 13-07-2010 16:39

Każdy chyba ma aparat, a jeśli nie to może pożyczyć i zrobić zdjęcie ;p