Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. (/Temat-SZUKAM-Mentor-hotcash-serwisy-typu-subsms-102327)



[SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - 099989 - 24-11-2014 14:37

Witam!
Od pewnego czasu próbuję zarobić jakieś grosze na serwisach typu hotcash, tworze konta na fb robie grupy mam wejścia natomiast nikt nie wysyła sms. Jestem w stanie poświęcić całe weekendy oraz w tygodniu godziny 15-3.
Czy jest jakaś chętna osoba do pomentorowania mnie, dania mi konkretnych wskazówek ? Szczegóły na pw.


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - notentego - 24-11-2014 14:55

Działy Ci się pomyliły kolego Smile


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - patulsky1337 - 24-11-2014 15:01

Spodziewaj się wiadomości: "pomyliły Ci się działy", "zły dział" itp.

Jedyne co otrzymasz to to, że prawdopodobnie ktoś Cię odeśle do tematu szukania mentorów. Legenda głosi, że ktoś tam kiedyś znalazł mentora.


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - draksone - 24-11-2014 15:51

A jak znalazł to dostał w zamian za refa paczke 50 nisz gratis xd typu farmerama hack czy metin2 hack Dodgy


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - Klin - 24-11-2014 16:28

Napisz szczegoly tutaj. Przewaznie osoby potrzebujace mentora szukaja cudow. Praca Cie nie ominie, samotna i wytrwala praca.

Pisz tutaj


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - 099989 - 24-11-2014 23:26

Jakie szczegóły dokładnie mam napisać? Dziennir moge poswiecic do 8godzin. Ogarniam wszystko, konta na fb, dodawanie znajomych, grupy, itp wszystko mam ogarniete (tak myśle) ale na 30 leadów 0 osób wysłało sms więc wydaje mi się że jednak źle szukam... Potrzebuje osoby, która mnie naprowadzi triszeczke albo przedstawi mi np. jakiś efektywniejszy sposób no na ten moment jedyne co moge zaoferować to tylko ref.

Edit. Przepraszam, że zły dział. Nie spojrzałem, że są takie tematy już.


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - Vertired - 25-11-2014 01:02

(24-11-2014 23:26)099989 napisał(a):  Jakie szczegóły dokładnie mam napisać? Dziennir moge poswiecic do 8godzin. Ogarniam wszystko, konta na fb, dodawanie znajomych, grupy, itp wszystko mam ogarniete (tak myśle) ale na 30 leadów 0 osób wysłało sms więc wydaje mi się że jednak źle szukam... Potrzebuje osoby, która mnie naprowadzi triszeczke albo przedstawi mi np. jakiś efektywniejszy sposób no na ten moment jedyne co moge zaoferować to tylko ref.

Edit. Przepraszam, że zły dział. Nie spojrzałem, że są takie tematy już.

30 UV czyli wejść. Leady to osoby które wysłały esa Smile


RE: [SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - 099989 - 25-11-2014 14:10

(25-11-2014 01:02)Vertired napisał(a):  
(24-11-2014 23:26)099989 napisał(a):  Jakie szczegóły dokładnie mam napisać? Dziennir moge poswiecic do 8godzin. Ogarniam wszystko, konta na fb, dodawanie znajomych, grupy, itp wszystko mam ogarniete (tak myśle) ale na 30 leadów 0 osób wysłało sms więc wydaje mi się że jednak źle szukam... Potrzebuje osoby, która mnie naprowadzi triszeczke albo przedstawi mi np. jakiś efektywniejszy sposób no na ten moment jedyne co moge zaoferować to tylko ref.

Edit. Przepraszam, że zły dział. Nie spojrzałem, że są takie tematy już.

30 UV czyli wejść. Leady to osoby które wysłały esa Smile

Troszeczke się pomyliłem Smile


[SZUKAM] Mentor hotcash/serwisy typu subsms. - daniel42na - 26-11-2014 16:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.